Pat a Mat: Grill

Československo, 1981, 9 min

Lubomír Beneš

Lubomír Beneš

Petr Skoumal

Nikdy jsem nenapsal žádnou kuchařku, vaření je pro mne chemie pro příliš pokročilé a dokonce i s mikrovlněním jídla na přijatelnou teplotu mám jisté problémy, ale přesto si troufnu tvrdit, že plný mrazák kuřat, a bonus v podobě dvou špekáčků, by nějakým způsobem uspokojily můj žaludek. Když se však do vaření pustí tito dva nadšenci, tak to zavání neuvěřitelnou nápaditostí, půstem a fajn zábavou pro všechny, kteří si na výměnu prasklé žárovky musí pozvat specializovanou firmu.(21.11.2011)

• Dudek

Nejspíš nejvydařilejší díl celé série.(12.8.2005)

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...už to vyzeralo, že z toho grillu niečo bude, no nakoniec nesklamali. Som hrdý na to, že aspoň niečo dokonalé pochádza zo Slovenska. 95%.(15.5.2006)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(19.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=YoPRuGWJeD4 70% - 3*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 10/10 Efekty 10/10/// +kuře na tisíc způsobů, aneb proč nepostavit krb, nádmírů zábavné, mnoho různých prvků a způsobů, hudba, animace -snad jen ten, že u Pata a Mata se překvapivě neřehním smíchy, no asi jsem už z toho vyrost nebo co já vím/// Neuvěřitelné, geniální, nejlepší. Takové části mám nejradši/// Celkem 100%///(10.3.2008)

• Stegr

0% - Asi jsem jeden z mála, komu se Pat a Mat vysloveně příčí. Když se však v epizodce zasměju, většinou hvězdičkuju, ale tady naprosto nic a i těch 9 minut mi dalo práci dokoukat...(21.7.2008)

Tihle dva pajduláci vstoupili do legend. A právem - nemají chybu.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Bezvadnej, prvotřídní díl. Pat a Mat v té nejlepší formě... 100%(23.11.2011)

Můj nejoblíbenější Pat a Mat, ač se tu jeden vtip s nabodnutím kuřete opakuje snad tisíckrát. Zároveň tímto hodnotím celou sérii, protože nemám potřebu rozebírat každý díl zvlášť.(22.3.2008)

Keď ste hladný, máločo sa vyrovná grilovanému kurčaťu. A keby sa gril pokazil, stačí si (POZOR SPOILER ;o) ) postaviť v rohu bytu krb. Tento diel je opäť veľkou zábavou. Absurdnosť riešení je až neuveriteľná.(3.1.2004)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Hlavně, že měli obrovskou zásobu kuřat a skončily na buřtech. Klidně si mohli dojít pro ty dvě kuřata, co jim odletěly oknem na zahradu. Průměrný díl.(27.6.2011)

Nebo take jak muze dopadnout grilovani kuratka ;-) Dalsi genialni dil teto dvojice koumaku.(21.9.2004)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

To zase něco vymysleli..:))(13.4.2013)

Jeden z mála dílů, který vyzní lépe s povedeným humorným dabingem než bez :-)(4.11.2009)

Ti dva se toho vůbec nebojí, v rohu obýváku si postavit krb takovým stylem je už trochu moc :)(11.3.2010)

<< předchozí 1 2 3