Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Grill (S01E09)

Scénář:

Lubomír Beneš

Hudba:

Petr Skoumal

Mat sa chystá pripraviť si k jedlu upečene kurča, ale kurča je zabalené v sáčku a teda sa nedá uchopiť a šmýka sa. Na pomoc prichádza Pat, ale situácia je obtiažna. Ešte šťastie, že majú v chladničke solídnu zásobu kurčiat. Po rozbalení však treba ešte vymyslieť, akým spôsobom kurča ugrilovať. (pravo)

Jara.Cimrman.jr

Nikdy jsem nenapsal žádnou kuchařku, vaření je pro mne chemie pro příliš pokročilé a dokonce i s mikrovlněním jídla na přijatelnou teplotu mám jisté problémy, ale přesto si troufnu tvrdit, že plný mrazák kuřat, a bonus v podobě dvou špekáčků, by nějakým způsobem uspokojily můj žaludek. Když se však do vaření pustí tito dva nadšenci, tak to zavání neuvěřitelnou nápaditostí, půstem a fajn zábavou pro všechny, kteří si na výměnu prasklé žárovky musí pozvat specializovanou firmu. ()

genetique

...a je to! Najlepšia solídna zábavička spolu s Mr. Beanom, ktorá bola kedy splodená! Pat a Mat RULEZ! Nenapodobiteľní majstri remesla...už to vyzeralo, že z toho grillu niečo bude, no nakoniec nesklamali. Som hrdý na to, že aspoň niečo dokonalé pochádza zo Slovenska. 95%. ()

Stegr odpad!

0% - Asi jsem jeden z mála, komu se Pat a Mat vysloveně příčí. Když se však v epizodce zasměju, většinou hvězdičkuju, ale tady naprosto nic a i těch 9 minut mi dalo práci dokoukat... ()

Deimos

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 10/10 Efekty 10/10/// +kuře na tisíc způsobů, aneb proč nepostavit krb, nádmírů zábavné, mnoho různých prvků a způsobů, hudba, animace -snad jen ten, že u Pata a Mata se překvapivě neřehním smíchy, no asi jsem už z toho vyrost nebo co já vím/// Neuvěřitelné, geniální, nejlepší. Takové části mám nejradši/// Celkem 100%/// ()

Bachy

Můj nejoblíbenější Pat a Mat, ač se tu jeden vtip s nabodnutím kuřete opakuje snad tisíckrát. Zároveň tímto hodnotím celou sérii, protože nemám potřebu rozebírat každý díl zvlášť. ()

Turiec

Keď ste hladný, máločo sa vyrovná grilovanému kurčaťu. A keby sa gril pokazil, stačí si (POZOR SPOILER ;o) ) postaviť v rohu bytu krb. Tento diel je opäť veľkou zábavou. Absurdnosť riešení je až neuveriteľná. ()

IllIlIlIIl