Distretto di polizia (TV seriál)

Policajné oddelenie

Akční / Krimi / Komedie / Drama

Itálie, 2000, 286x45 min

Ricky Memphis, Simone Colombari, Isabella Ferrari, Chiara Mastalli, Francesca Inaudi, Flavio Parenti, Joanna Moskwa, Michele Riondino, Giorgio Colangeli, Flavio Insinna, Rosanna Banfi, Thomas Trabacchi, Luca Calvani, Ludovico Fremont, Valeria Milillo, Giulia Michelini, Francesco Pannofino, Edoardo Costa, Martina Pinto, Andrea Renzi, Yorgo Voyagis, Sergio Fiorentini, Paola Tiziana Cruciani, Gledis Cinque, Enrico Silvestrin, Antonio Giancarlo Zavatteri, Rodolfo Corsato, Michela Andreozzi, Tommaso Ragno, Claudio Spadaro, Andrea Sartoretti, Roberta Spagnuolo, Carolina Felline, Giulia Bevilacqua, Augusto Zucchi, Bianca Nappi, Crisula Stafida, Simona Borioni, Elena Cucci, Giacomo Gonnella, Cristina Moglia, Massimiliano Giusti, Sascha Zacharias, Alessandro Borghi, Paolo De Giorgio, Pierluigi Coppola, Rinat Khismatouline, Giulio Pampiglione, Bruno Armando, Lorenzo Flaherty, Laura Marinoni, Jurij Ferrini, Vanni Materassi, Carlotta Natoli, Francesco Siciliano, Francesco Scali, Francesco Martino, Cosetta Turco, Emanuela Postacchini, Milutin Dapčevič, Adelmo Togliani, Cristina Rambaldi, Augusto Poderosi, Massimo Bando

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Taliani robia tie kriminálky proste inak. Rodina u nich zohráva veľkú úlohu v spoločnosti, sociálnom systéme... teda vlastne všade. Netreba sa potom čudovať, ak sa tento štýl vnímania rodiny odráža aj na ich filmovej a seriálovej tvorbe. Z môjho pohľadu veľmi príjemné oživenie v dlhom rade šablónovitých kriminálok. Takže v krátkosti: u mňa dobré.(3.3.2015)