Kniha džunglí (TV seriál)

Jungle Book: Šónen Mowgli

The Jungle Book

The Jungle Book: The Adventures of Mowgli

Animovaný / Dobrodružný / Drama

Japonsko, 1989, 52x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Táto Kniha džungle vytvorená v Japonskej produkcii, kedysi bežala na Rakúskej ORF1 a bola to celkom podarená rozprávka. Dokonca sa mi dostal jej uvedený diel aj na DVD nosiči a v Českom dabingu, takže pre mňa taká trošku spomienka - nostalgia. /55%/(15.3.2009)

Pěkně zpracovaný seriál.(8.7.2009)

Absolvovala jsem při hlídání vnoučat řadu animovaných seriálů, mezi nimi i tento. Podle mne je animace velmi jednoduchá a nedokonalá, ale dětem se líbila. Soudím, že tento seriál tvůrci zřejmě nenatočili pro mne. Dám svůj názor dohromady s názorem dětí, protože ty nelze ignorovat a dáme za rodinu průměr.(10.6.2011)

• kamil0606

Dalsia verzia Knihi Dzungli tentokrat s hroznou animaciou a nekutocne trapnym pribehom ..(20.12.2008)

• blondboss

Kniha džunglí a Mowgliho dobrodružstvá už sú tak otrepané, že šťaviť ich ešte aj seriálom už bolo dosť na hrane. Síce sme sa čo to viac dozvedeli z detailov tohto príbehu, ale zbytočne to bolo popretkávané, dej bol umelo naťahovaný a ani animácie nestáli za veľa. Ale holt, chápem, Japonci vždy musia mať svoju verziu úspešného príbehu. 45 %(29.9.2017)

kamil0606 Ty sa spamätaj. Je to určené pre veľmi mladý vek u detí. - trápny je akurát ten Tvoj komentár, ak už. Je výhradne a výlučne na deťoch či sa preto rozhodnú. Choď si liečiť svoje mindráky niekde úplne inde. Ja na tom nevidím ani jedinú chybičku krásy. Navyše má to pre deti výchovný charakter. Tak prečo by im to mal niekto odtiaľ kaziť? Pýtam sa?(27.2.2015)