Série(6) / Epizody(65)

Ed, Edd a Eddy sú traja chalani a nerozluční kamaráti. Ed je vysoký, silný, ale hlúpy, Edd (a.k.a. Double D) je naopak múdry a neustále nosí čiapku a Eddy je síce malý, ale zato veľmi prefíkaný a zo všetkého sa snaží vyťažiť peniaze. Spolu prežívajú na predmestí, kde očividne nežijú žiadny dospelí, iba ďalšie deti v ich veku. A tie im život rozhodne nespríjemňujú. Či už ide o vypočítavú mladšiu sestru Eda, Sarah, cool Kevina, alebo nebodaj Kanker sisters, ktoré si ich chcú neustále zobrať za manželov. Na problémy tu netreba nikdy dlho čakať. (pivo)

pelewi

Ďalšia rozprávka na ktorej som vyrastal. A dokonca v angličtine. Stále ma to bavilo aj keď som tomu poväčšine nerozumel ale bavil som sa stále (hlavne na tých farebných jazykoch a úsmevoch od ucha po ucho :D). ()

Dudros

poriadne trafený humor. Eďákov som si nikdy nenechal ujsť, dokonca aj môjho tata dokázal tento skvelý seriál pobaviť. Absurdný humor ako sa patrí. Najväčšia šialenosť celého seriálu bol pre mňa Kevinov bicykel, ktorý išiel bez reťaze so zvukom motorky. Kua, ako mohla niekoho taká kravina vôbec napadnúť? :D ()