Slasher

Slabý a hlavně nekonzistentní norský slasher. V Oslu řádí vrah s nůžkama, jehož oběť padá každý 22. den v měsíci. S ním se zaplete skupina přátel a pak už je to více méně zmatek. Rozjezd není špatný, první vraždě nic nechybí, možná zaujme i takový osobitější, civilnější feeling, jenže ta druhá půlka už je prostě tragická - od chování postav až po úplně zásadní filmový seky. K tomu debilní hudba, na nic vrah (prostě týpek v kožený bundě), no ke konci už mě to prostě vůbec nebavilo. ()

Campbell

Norský slasher? Proč ne, těch nějak extra moc není. Šel jsem do toho jako do neznámého béčka a taky jsem dostal všechno co bych od toho očekával, jen ten příběh mi přišel šíleně debilní. A hlavně hudba. Proboha ta hudba byla na prd. disko hudbu dávat do scén kdy vrah nahání oběti se fakt nehodí. A ostatně on i ten vrah stojí za prd. Vraždy jsou na průměrné urovni a film zachraňuje to že je tak krátkej. 2* dávám za to sem tam gore, a za finále který má poměrně slušnou atmosféru. Jinak trochu spoiler, vrah je zabit vysokozdvižným vozíkem, na chlup stejným kterým jezdím v práci:-) ()