Princ William (TV film)

Princ William

Drama / Životopisný

USA, 2002, 85 min

• WANDRWALL

Má těžký život. Stále se musí s něčím vyrovnávat, nikdo mu nedá pokoj a on se musí jen usmívat a usmívat.(25.9.2010)

• Malarkey

Je teda dost divný, že Američani točej film o britský královský rodině, ale na druhou stranu mě ten film od začátku zaujal a ty dvě hvězdy si zaslouží. Kvalitou je popravdě dost nízko,a le málokdo se o královský rodině odváží natočit film. A minimálně to oceňuju. Druhá věc už je to, kolik je toho na tom pravdy, protože málokdo by dokázal z fleku natočit o královský rodině i něco, co by se jí nelíbilo. Myslim si, že na to by si dali pozor. Proto podle mě film vykresluje královskou rodinu tak ideálně, jak nejlíp je to vůbec možný. Pořád ale ty dvě hvězdy dám. Málokteré téma mě dokáže zaujmout natolik, jako právě v tu chvíli téma tohoto filmu. A zase tak strašný to nebylo. Jsou daleko horší filmy.(30.8.2010)

4* dávám jenom z toho důvodu, že mi tento až dokumentární film přijde příliš podceněný. Narazil jsem na něj úplnou náhodou v televizi, takže jsem u něj strávil ten čas a sledoval, jak docela citlivě a překvapivě přístupně byli Američané schopni natočit film o dospívání mladého prince, který se musel velmi mladý vyrovnat s nenadálou smrtí své matky. Těžko říct, nakolik vychází z pravdivých a doložitelných faktů, ale koukatelný film to rozhodně je.(10.8.2008)

60% - Nečekaně koukatelně natočený film o členu královské rodiny, vyrovnávajícím se se smrtí matky, povinnostmi prince a pubertou zároveň...(10.8.2008)

Až moc dojemný, těžko říct, kolik z toho je skutečně pravda, ale dívat se na to dá celkem slušně.(30.12.2006)