Pat a Mat: Tělocvična

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1983, 9 min

Lubomír Beneš

Každý kulturista teoretik mého typu ví, že dávat své vytrénované tělo na obdiv je možné až po svědomité domácí přípravě. Proto je třeba vytvořit si sportoviště v pokoji - stačí k tomu radiátor, knížky, postel, garnýže, vědro, deštník, pánev, koště a další náčiní, která ve fitness obchodech obvykle bývají nedostatkovým zbožím. Tito dva nadšeně experimentující inženýři jsou zkrátka jedineční, když se stávají trampolinisty, vzpěrači, golfisty, tenisty, kordisty či skokany o tyči.(29.9.2016)

Jeden z nejlepších dílů. Spousta nápadů, všechno na sebe pěkně navazuje. Radost pohledět.(29.8.2006)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=R3tTwSgA7po 70% - 3*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

...aneb co všechno se dá hrát v jedné místnosti... :) pozor na záměnu s dílem Pat a Mat: Štíhlá linie ...80%(11.8.2007)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Jeden z těch nejlepších... 90%(4.1.2012)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

První opravdu svižný díl.(8.1.2012)

Sportem ku zdraví nebo k trvalé invaliditě a likvidaci vlastního příbýtku. To jsem netušila, že v obýváku se dá zvládnout tolik sportovních disciplín. Perfektní nápad. Tenhle díl považuju za nejlepší.(18.1.2012)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(31.1.2010)

Dva magoři si spletou obývák s tělocvičnou a zahrají si golf i tenis, vzpírají i šermují, skáčou o tyči i do výšky. A je samozřejmě jasné, že jejich pokoj pak bude také podle toho vypadat. Výtečný díl.(20.7.2009)

To jak tyhle dva umelci dokazou zlikvidovat kompletne celej kvartyr tim ze si z nej udelaj telocvicnu je naprosto nezapomenutelna podivana.(7.3.2005)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Všichni je známe, všichni je máme rádi. Prostě kutilové, jak se patří - Pat a Mat.(23.12.2010)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

Jak si ve sklepě udělat Factory Pro nám ukáží tito dva výtečnícic s rádiovkou na hlavách.(4.5.2012)

Člověk je musí obdivovat v jejich snaze něco udělat pro své zdraví,klidně i obětovat byt.Hlavně pohodička!(25.3.2006)

<< předchozí 1 2