Pat a Mat: Živý plot

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 1994, 8 min

Lubomír Beneš

Ivan Vít

Stavba plotu patří spíše mezi ty podprůměrné kousky Pata a Mata. Oni pořád jen zkracují, zkracují a puntičkářsky zarovnávají, aby to bylo ťip, ťop... Až z toho slavného plotu nezbude vůbec nic... Chlapi, u vás bych si teda žádnou robotu neobjednal, Kutil Tim slíbil, že mi to udělá levněji. 6/10(12.2.2008)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=A5NkhEmBJZU 70% - 3*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(11.1.2009)

chudinky kytičkyyyy :( ...80%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=BWLygJgBVjU&feature=related(30.1.2008)

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Jako opravdový, že? :) 90%(4.1.2012)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

Není nad to ostříhat si živý plot tak, že už živý není. Ale Pat a Mat mají na vše řešení a já jim ho jako vždy přeji.(15.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Nejlepší by bylo to rovnou vytrhat.(21.4.2013)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

Nadlidský úkol to pro tyhle výtečníky skutečně je. Oni se asi nikdy nezmění. :")(3.5.2012)

Roztomilý dva pitomci,úplně jako ze života!Miluju je!(25.3.2006)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(24.8.2009)

Pre mna osobne jeden z tych slabsich dielov ale i tak je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.(3.3.2009)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Pat a Mat už se nemůžou dívat na to křoví co jim roste na zahradě a tak si usmyslí, že z něj vytvoří výstavní živý plot. Zastřihnout tuhle bujnou zeleň do požadovaného tvaru je však nad jejich síly, a proto musí využít svých improvizačních schopností. V tomhle dílu naši hrdinové vykonávají dost jednotvárnou práci a celkový dojem nenapraví ani pointa.(5.9.2008)

<< předchozí 1 2