Reklama

Reklama

Pat a Mat: Voda

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
Československo, 1982, 9 min

Režie:

Lubomír Beneš

Scénář:

Lubomír Beneš

Hudba:

Petr Skoumal

Obsahy(1)

Pat a Mat si na chatě budují oplocený záhonek, když ho dodělají, byť s poněkud asymetrickým plotem, zjistí, že ve studni není voda a zasazené rostlinky není čím zalít. Během všelijakých obštrukcí, které provázejí hloubení studny náhodou přijdou na to, že hned za chatou mají rybník. Takže už zbývá jen naříznout stavidlo a zatopit celou zahradu včetně chaty. (J.Connor)

(více)

Recenze (27)

genetique 

všechny recenze uživatele

A ja som si myslel, že táto časť sa obíde bez incidentu, no majstri ma opäť nesklamali. Skvelo vyriešili problém so studňou. 95%. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +k závěru vtipné -ze začátku čekáte co se bude dít/// Tahle část se taky klidně mohla jmenovat zahrada. No nejvíc se mi líbilo jak vymysleli vyprázdnění studně a závěr opravdu neměl chybu. Jinak trošku slabší./// Celkem 86%/// ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Doufám, že Pat s Matem dostali od společnosti Adidas nějakou odpovídající sumičku, neb jedna z jejich reklam na deodoranty se náramně podobá Matově akrobacii s plaňkami. A kluci mne opět dostali se svou zamčenou brankou, která nedovolí vjeti nikomu nepovolanému... pokud ji samozřejmě neobjede... 100% ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

Turiec 

všechny recenze uživatele

Je príjemné si oddýchnuť na chalupe. A keď tam je záhradka, stačí ju oplotiť, zasadiť priesady a poliať. Úps. V studni nie je voda. Pat a Mat sa však nezastavia. Ich technická zručnosť a zmýšľanie spolu s inžinierskym prístupom vždy dovedú k výsledku. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

Sfinkter 

všechny recenze uživatele

Hodně povedený díl, originálními nápady se to jenom hemží a závěrečná potopa je veký trest i pro takové kabrňáky, jakými Pat a Mat jsou. ()

Decker 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat si vysazeji na chaloupce krasny zahon, ktery nejdrive oploti velice povedenym "plotem", ktery posleze pouziji jako zebrik pro vybrani pisku ze studne kvuli tomu, ze si chteli svuj krasny zahonek zalit a studna byla zanesena onim piskem a tudiz bez vody. Jak to dopadne? Vodu sice najdou, ale ne ze studne, ale z prilehleho rybnicka ze ktereho vsak dostanou vody trosicku vice nez potrebovali :o) ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Elgin 

všechny recenze uživatele

Opat tu mame pohromu vdaka vymyslom P&T sa do zahrady rozlial rybnik. A to chceli iba polievat kvetiny. Serial na kompletne dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Obzvláště ty "nejstarší" díly, jako je zrovna tento, jsou opravdu skvělou zábavou - zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno. ()

Reklama

Reklama