Pat a Mat: Koberec

Lubomír Beneš

Jiří Kubíček

Jiří Šafář

Petr Skoumal

Jedna z mála častí mojich obľúbených rozprávočiek, ktorej dávam len za štyri hviezdičky. Ani neviem prečo, jednoducho ma finálny výsledok s pneumatikovým črepníkom akosi nedostal. 80%.(12.7.2006)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=NpmQtXRAZdQ&feature=related 80% - 4*(15.6.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

proč to dělat jednoduše, když to jde složitě... ;) ale naprosto chápu, s vysavačem taky nejsem zrovna kamarád :) btw, je zajímavé sledovat vývoj bydla této povedené dvojky... panelák, chalupa, rodinné domky, dvojdomek... :) ... 90% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=LnLwiP5VmR8(27.1.2008)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Efekty 8/10/// +pobaví, je to úsměvné, hudba -není to tolik akční/// Ty jo sousede ty jsi jestě blbější než já. A přitom divák ví, že na tom sou oba stejně. Tohle je část, který vyloženě pohladí, a to i přesto, že toho nezramují tolik. Víte jak se to říká, proč to dělat jednoduše když to de složitě./// Celkem 93%///(14.2.2008)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Tyto staré díly jsou prostě nesmrtelné. Patmatovské "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě" v plné nahotě... 100%(24.11.2011)

Pat upratuje byt. Utiera prach a vysáva. Stane sa však nehoda a koberec treba vyprášiť. Najskôr ho musia vybrať spod nábytku a vyniesť von. Prečo to neurobiť cez balkón, však? A ako by ste vyčistili farebný fľak? Radšej nechcite vedieť. Seriál si zaslúži 5* za nápaditosť.(3.1.2004)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(31.1.2010)

Sranda pre menších, ale mne tento diel Pata a Mata až tak nesadol. Svoje kúzlo má, no pre mňa salbší diel.(28.8.2008)

Dva námi oblíbení chlapíci si svým způsobem poradí s čištěním koberce, stejně jako i s problémem jak se dostat z bytu a zpět do bytu, když dveře neslouží k otvírání. Jenže opět je tu jedno velké ALE, které jejich snažení zcela pokazí. Tentokrát mi ten konec přišel docela suchý, proto 80%. Hudba: Petr Skoumal(31.1.2012)

Tak takovej "kvetinac" v IKEA nekoupite aneb Pat luxuje byt :-)(20.9.2004)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Nejlepší je jak Pat páčí připevněnými dveřmi :) Pointa není až tak dechberoucí :)(13.3.2010)

To je o mě!(23.9.2012)

Všichni je známe, všichni je máme rádi. Prostě kutilové, jak se patří - Pat a Mat.(23.12.2010)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

Pat i Mat jsou si v něčem podobní. Jsou to strašná čuňata, což potvrzují i tentokrát...(3.5.2012)

<< předchozí 1 2