Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Koberec (S01E03)

Kamera:

Jiří Šafář

Hudba:

Petr Skoumal

Pat potřebuju vyčistit koberec v obýváku a poté co ho zklame vysavač, rozhodnou se s Matem koberec vyklepat. Po lapáliích se srolováním koberce a jeho vynesením na dvůr je konečně hotovo a čistý koberec je opět na svém místě. Jenže ouha na poslední chvíli se na něj vylije kyblík barvy. Po několika pokusech o čistění či zakrytí skvrny, přicházejí Pat s Matem se vskutku neobvyklým interiérovým doplňkem. (J.Connor)

Elgin

Niektore z dielov su slabsie, ale tento s farbou na koberci k nim urcite nepatri. P&T to opat zvladnu na 100%. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

BlackMount

Pat a Mat chtějí vyčistit koberec a protože si tihle dva s vysavačem zrovna moc nerozumí musí ho vyklepat postaru. Po řadě peripetií se jim ho podaří vrátit na místo, ale v tom se stane další malér. V epizodě není moc vtipných momentů, ale závěrečné vyřešení problému je prostě kouzelné. ()

hlína

Godhaj

Na tomto díle mě nejvíce pobavily logistické problémy s kobercem a trable s vysavačem, na druhou stranu mi ale závěrečná pointa nepřišla tak hezká a ,,patamatovská" jako v jiných epizodách. Jako obvykle je ale animace dokonalá do posledního detailu. A plechovka barvy v komodě byla prostě dokonalá! ()