Pat a Mat: Brusle

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1984, 9 min

Lubomír Beneš

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(19.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=UE0Z8KZvuVE 80% - 4*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(11.1.2009)

jeden z nejlepších dílů této povedené dvojky, ve kterém jsou krásně patrné charakteristické znaky, které dělají celý seriál tak výjimečný - smysl pro vtip a detail, skvělá hudba a geniálně nemotorné nápady, končící pro hlavní hrdiny většinou špatně :) ... 100% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=j83snAIwDRM(21.1.2008)

Tihle dva pajduláci vstoupili do legend. A právem - nemají chybu.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Bombovej díl. Klasika nad klasiky. Krásná hudba, skvělé fóry, geniální technika praní prádla a čištění nábytku a jako třešnička na dortu Na krásném modrém Dunaji s Patem v hlavní roli... 100%(22.11.2011)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Tito dva koumáci si s přehledem poradí naprosto se vším, tedy i s kluzištěm v létě. Lednici máme přece doma všichni, tak proč ji nepoužít. O tom nás neomylně přesvědčila i malá Lucie, která s kamarády pro změnu bruslila v obývacím pokoji. Takže improvizaci se meze nekladou. Stačí jen trocha šikovnosti a vynalézavosti.(18.1.2012)

Za takový triky na tak malém prostoru by Pat dostal zlatou medaili na OH...(19.3.2010)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(31.1.2010)

Super dil o tom jak si Pat a Mat najdou v lete pri uklidu hajenky brusle a zacnou bruslit na "kluzisti".(7.3.2005)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Tento diel je krásny hlavne vďaka záverečnej korčuliarskej pasáži, ktorá je vysoko umelecká... :o)) Ako vždy, títo dvaja vedia aj pri upratovaní chalupy spraviť neuveriteľné veci, v tomto prípade zo záhradky "zimný štadión".(9.11.2009)

Brusle jsou zábavnou pomůckou, když je ale nedostane do ruky tahle dvojčlená banda...(3.5.2012)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(24.8.2009)

Pat a Mat skratka najdu recept na vsetko - dokonca i na lad v lete. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.(5.3.2009)

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....?????(24.12.2008)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Neuvěřitelně zábavné, zejména z toho důvodu, že vlastnosti a počínání obou kutilů jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno.(17.3.2016)

<< předchozí 1 2