Mystery Science Theater 3000 (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

USA, 1988, 97 min

Rob Schrab

Tak toto je vrchol žánru comedy jednoznačne. Toľko humoru na jednom mieste som už nezažil hrozne dávno. Videl som epizódu dke parodovali Robot monstra a táto dvojica si sekundovala tak skvele, že si už robot monsta bez nich ani neviem predstaviť. Vrelo odporúčam je to povinnosť len dopredu upozorňujem, že môžu anstať zdravotné komplikácie, ja som skoro stratil hlas.(21.8.2006)

• Oktavianus

Jedinou hvězdu za to, že - jak píše Zelvopyr - se některé filmy jinak než skrz tento pořad sehnat nedají. Jinak je to maximální kravina a ty "přestávky" ve mně vyvolávají až nevolnost. Jasně, čas od času tam je zábavnej vtip, ale celkově bych tvůrce nejraději rozvěsil do oprátek na větve staletého rozkošatělého dubu, protože vydržet to jejich blbé žvanění celou dobu je nad mé síly.(15.6.2014)

No zatial som videl len Best of... (asi sedem dielov) na YouTube a asi po minute som mal slzy v ociach. Veeelmi dlho som sa tak nenasmial. Neskutocna sranda, ktoru si vsak najviac uzijete ak mate aky taky prehlad vo filmoch ci v spolocenskych udalostiach (zaber na male azijske dievcatko s komentarom "Woody Allen ask me out."). Vsetko to vlastne funguje na uplne jednoduchom principe troch postav, ktore sedia v kine a komentuju Bckove (C,.. az Ztkove) filmy. Jednoduche veci fuknguju najlepsie a tento serial fungoval asi 11 rokov. Vecna skoda, ze sa to u neas nevysielalo. No kazdopadne, ak viete kde mate hladat, tak to najdete :).(30.4.2008)

Každý díl asi není na plný počet, ale ta myšlenka, nadšení tvůrců, zaručená skvělá zábava, dokumenty před samotným filmem a především fakt, že díky tomuto pořadu nezůstane řada béčkových až zetkových klenotů zapomenuta mě nutí dát 90%. Kéž by to tak někdy u nás vyšlo otitulkované na dvd (hodně naivní představa, já vím). Přece jenom úplně všechno nepochytím a v pořadu kde může být každá věta perla je to velká škoda. Rozhodně se budu dívat na další díly a objevovat nové poklady této, bohužel tolik opomíjené a opovrhované, části kinematografie. Naprosto nesouhlasím s zelvopyrem - naopak, právě kecání do filmu, když si ho s někým pustím mi hrozně vadí. Na MST se mi líbí právě to, že tohle kecání, které naživo nesnesu je tu neuvěřitelně vtipné.(15.4.2011)

Narez! Naprosto kultovni zalezitost a nektere seky jsou smrtici. Perlicka: Napsal jsem dotaz do Ceske televize, zda neuvazuji tento serial koupit (naivita byla znacna, ale budiz ;-) a prisla mi odpoved z oddeleni zahranicnich poradu, ze tento format neni v jejich kompetenci a predali to DIVADELNIMU oddeleni :-D(10.1.2008)

• - Vesmírná loď Satellite of Love, na které se celý seriál odehrává, byla pojmenována podle stejnojmenné písně Lou Reeda. (ondrula)

• - V prvním roce, kdy se show vysílala, neměli tvůrci žádná dispoziční autorská práva k používání komentovaných snímků. (ondrula)

• - Oba roboti byli zkonstruováni z běžného vybavení domácností. (ondrula)