Mystery Science Theater 3000 (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

USA, 1988, 97 min

V kině běží film (zpravidla velmi zlé staré béčko alá ROBOT MONSTER..) a před vámi v hledišti sedí týpek s dvěma roboty, kteří onen film komentují (dělají si z něj prdel a mají různé vtipné připoínky)...už jen za tenhle nápad dávám plnej počet. Tímhle způsobem přijdete na neuvěřitelné "pecky" z vod filmového ultraškváru a ještě se u toho náramně pobavíte :)))(5.10.2011)

• JamesSi

Hvězda za nápad a správě trapný theme song, který mi trošku připomněl BBC verzi Stopařova průvodce. Ačkoliv mám rád sledovaní špatných filmů a dělání si z nich srandu, humor MST3K mi přišel strašně nezábavný. U vtipů jsem se vůbec nezasmál a všechno to bylo naprosto povrchní. Jeden z mála pořadů, kde mě nerozesmáli ani "best of" sestřihy. Snažil jsem se do toho dostat několikrát, ale nikdy mě to nechytlo. Možná mi uniká nějaká vrstva. Souhlasím s zelvopyrem a oktavianusem.(2.11.2015)

Každý díl asi není na plný počet, ale ta myšlenka, nadšení tvůrců, zaručená skvělá zábava, dokumenty před samotným filmem a především fakt, že díky tomuto pořadu nezůstane řada béčkových až zetkových klenotů zapomenuta mě nutí dát 90%. Kéž by to tak někdy u nás vyšlo otitulkované na dvd (hodně naivní představa, já vím). Přece jenom úplně všechno nepochytím a v pořadu kde může být každá věta perla je to velká škoda. Rozhodně se budu dívat na další díly a objevovat nové poklady této, bohužel tolik opomíjené a opovrhované, části kinematografie. Naprosto nesouhlasím s zelvopyrem - naopak, právě kecání do filmu, když si ho s někým pustím mi hrozně vadí. Na MST se mi líbí právě to, že tohle kecání, které naživo nesnesu je tu neuvěřitelně vtipné.(15.4.2011)

Zatím jsem viděl 3 filmy, a to jenom proto, že se mi je nepodařilo sehnat v originální verzi. V jednom případě byl film 100% nuda a trochu zábavné to bylo jenom díky komentářům. Jindy bych si zase film užil více bez hlášek z MST3000. Kompletní seznam epizod je např. na imdb.(27.10.2008)

Tak toto je vrchol žánru comedy jednoznačne. Toľko humoru na jednom mieste som už nezažil hrozne dávno. Videl som epizódu dke parodovali Robot monstra a táto dvojica si sekundovala tak skvele, že si už robot monsta bez nich ani neviem predstaviť. Vrelo odporúčam je to povinnosť len dopredu upozorňujem, že môžu anstať zdravotné komplikácie, ja som skoro stratil hlas.(21.8.2006)

• - V prvním roce, kdy se show vysílala, neměli tvůrci žádná dispoziční autorská práva k používání komentovaných snímků. (ondrula)

• - Oba roboti byli zkonstruováni z běžného vybavení domácností. (ondrula)

• - Vesmírná loď Satellite of Love, na které se celý seriál odehrává, byla pojmenována podle stejnojmenné písně Lou Reeda. (ondrula)