poster

Popínavé květy

 • USA

  Morning Glory

Drama / Romantický

USA, 1993, 96 min

 • emma53
  ****

  Nin, taky musím někdy zažít nějakou romantiku a lásečkování, tak jsem si po čase včera jednu dala, alespoň na plátně :-) Taková jednohubka, která nakonec pohladí duši..............asi jsem to potřebovala........(19.8.2016)

 • parabellum
  ****

  Kdyby to nebyla televizni tvorba byly by to pevné 3 hvězdy ale musím uznat na televizní tvorbu velmi zdařilý snímek. Ch. Reeve podává velmi solidní výkon a spolu se D. Raffin tvoří velmi pěknou dvojci. Čas mi velmi slibně utekl a ke konci jsem držel pěsti ať jim to vyjde a byl jsem rád za krásný americký happy end.(24.5.2009)

 • blackrain
  *****

  Příběh dvou lidí, kteří k sobě obtížně hledali cestu, kterou jim zkřižilo pár lidí. On byl propuštěný trestanec. Chtěl konečně najít klid a opravdový domov. Ona byla podivínka žijící osaměle na farmě se svými malými dětmi. Za ten americký happy end jsem byla také ráda. Pořád jsem si říkala, přece ho znovu neodsoudí.(31.5.2009)

 • bila.tecka
  *

  Tak takhle ne, od fatálního hodnocení tohoto televizního filmečku, "který nikoho nenechá chladným" (jak se píše na pošetce) ho zachraňuje obstojný výkon Christophera Reeva. Ona už je mizerná "slavná" předloha, její adaptace je červenou knihovnou se všemi nešvary, které mají tak rády naše milé ženy v domácnosti (nad 50 let, ať neurazím mladší ročníky). Bezduché, předvídatelné od prvního momentu, jednoduché a ploché postavy. Tfuj...(28.1.2011)

 • Ephemeris
  *****

  Na televízne pomery viac než dobre. Ústrednej dvojici by nemohol držať palce len ten najväčší cynik. A keďže platí heslo "keď z oka Ephemeris vypadne slzička, hodnotenie nesmie byť nižšie než päťhviezdička", tak tu to máte.(11.4.2017)

 • - Zfilmováno na základě knižní předlohy „Jitřní květy“ („Morning Glory“, 1989) od spisovatelky La Vyrle Spencer. (zzzw)