Josefína Mutzenbacher

Kurt Nachmann

Felix Salten

Heinz Hölscher

Gerhard Heinz

Christine Schuberth jako Pepa neurazí, ale pokračování s Rolfem Wankou je zábavnější :) Ten zdejší rádoby kult je ale film z roku 1976, takže si všímáme galerií, které tu jsou dostupné k oběma filmům. Děkuji samozřejmě všem, kteří své komentáře přesunuli tam, kam patří ;)(10.1.2010)

• montel

Lady J. příjíždí do svého rodného města. Ministr Marbach je vybrán jako její průvodce Vídní. Lady ho zasvěcuje do svého příběhu, v kterém je nejslavnější prostitutkou města.... Dál už o tomto hnusu psát nebudu,co to mělo být? Komedie? Nesmál sem se!!! Porno??? Kdeže!!! Aspoň náznak erotiky??? Bod mrazu!!! Nechápu vysoká hodnocení,někdo mluví o klasice,ale klasice čeho??? Ruce pryč od tohohle braku. 0%(5.10.2009)

Jooo!!! Jozefínu jsme sledovali na vejšce a každej se z toho prostě málem potrhával smíchy. Jistě, nejedná se o žádný režisérský majstrštich, jedná se o porno :o). Porno, které musíte vidět s českým dabingem! Jozefína, to je něco jako Forrest, jen v trošku lechtivějším odvětví. Hlášky tipu: "A jak si to dělala, jak?" nebo : "Pojď, zasunu ti tam svoji svědcenou svíci" nemájí konkurenci. Celý film je doprovázen naprosto boží a stylovou hudbou, která tomu všemu dodává patřičné grády. Sradovější péčko nebylo nikdy natočeno ( a to jsem jich už pááááár viděl :o))(8.11.2008)

• Subjektiv

Strašlivý film, v kterém omylem tu a tam prosvítá cosi jako sociální kritika, jež se ovšem do roku 1970 příliš nehodí. Ono frivolní, rozpustilé, lehce komediální ladění snímku ztrácí svůj cíl v podobě již neexistující formy šosáctví pod nóbl krustou "valčíkové a Prátrové" Vídně 19. století. Jinými, žel zprofanovanými slovy řečeno: "Je samo sobě účelem." Spíše než erotické vzrušení přináší zkrušení. Silná *.(20.10.2009)

Taková bezelstná oplzlůstka s rozkošnou představitelkou hlavní role a spoustou rozkošných neduhů erotického žánru té doby :) V podstatě hrozně vtipná věcička, akorát mě mrzí, že jsem měl jako Jozefínu Mutzenbacherovou celou dobu zafixovaný úplně jíiný film. Holt je jich víc... Jo, a ten český dabing tomu dodává korunu :D Nic to bohužel nemění na tom, že jsem od toho čekal něco ÚPLNĚ jiného(26.1.2010)