Witchcraft

USA, 1988, 95 min

Rob Spera

Jody Savin

• Campbell

Takže jsem si sehnal asi 7 dílů Witchcraft a po tomhle díle mi je už ted jasný že ne. Nebudu koukat na další díly dřív než za měsíc. Protože tohle byl takovej shit, na kterej se fakt nedá koukat. Netrápil mě feeling béčka a amatéřiny ale je to strašně nudná blbost o ničem, nevěděl jsem nic o tom co se tam děje a bylo mi to maximálně volný. Všechno bylo špatně od kamery, po příběh až po herce takže ne na další díly budu koukat za hodně dlouho.(9.6.2012)

• Vishnar

První díl Witchcraftovské série. Hlavní hrdinka je na začátku blahem bez sebe. Našla si milého a bohatého muže a zrovna se jim narodilo dítě. Aby neměla tolik práce, rozhodne se ten její, aby chvíli společně bydleli s jeho matkou. Stane se. A jak je to už zvykem, paní matka je opravdu slizká od pohledu, barák je hodně velký a z velké části opuštěný.... a někteří členové domácnosti jsou podivní. Vše souvisí - jak napovídá název- s čarodějnictvím.(15.1.2012)