Reklama

Reklama

Byli jednou dva

(TV film)
  • USA Babes in Toyland
všechny plakáty

Obsahy(1)

Vánoční příběh malé Lisy, která sice na hračky nemívá čas, ale teď jim musí věřit, aby zachránila jejich říši i Vánoce. Rodinný příběh Byli jednou dva představuje adaptaci operety Victora Herberta s novou hudební složkou, jejímž autorem je Leslie Bricusse. Jedenáctiletá Lisa (Drew Barrymore) v ní obyčejně vůbec nemá čas na hraní, musí totiž doma vařit a starat se o své sourozence. O Vánocích se ale stane nehoda a Lisa o Štědrém večeru rázem cestuje ve sněhové vánici do Říše hraček, okouzlující země, v níž žijí pohádkové postavy, a přijíždí právě včas na velkolepou svatbu. Mladá Mary Contrary (Jill Schoelen) se má provdat za starého Barnabyho Barnacla (Richard Mulligan), a to i přesto, že ve skutečnosti Mary miluje Jacka Be Nimbla (Keanu Reeves). Lisa spolu se svými novými přáteli zjistí, že Barnaby se chce ve skutečnosti zmocnit Říše hraček, a proto se snaží této strašné svatbě zabránit. Lisa, Mary, Jack a Georgie Porgie prosí o pomoc Pána hraček, ten jim však pomoci nemůže, dokud Lisa nezačne hračkám opravdu věřit. Jen tak se Lisa a její noví přátelé mohou s jeho pomocí vydat na záchranu celého pohádkového světa. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Streeper 

všechny recenze uživatele

Kdybych byla malá, možná bych to hodnocení viděla jinak. Líbí se mi ta představa úžasné země hraček, ale film mi moc nesedl. Jediné dvě věci, co se mi na tom filmu líbili, byli herci, hlavně malá Drew Barrymore a písně. Zajímalo by mě zda to Drew zpívala sama, jelikož to na ní znělo moc vyspěle. :) ()

Reklama

emawoodson 

všechny recenze uživatele

Tenhle film jsem viděla jako malá holka a moc se mi tenkrát líbil, takže myslím, že pro děti skvělý film! Nízké hodnocení připisuji grafické kvalitě amerického filmu z 80. let a také tomu, že hodnotili dospělí. Je jasné, že příběh holčičky, co se vyfláká na bobu a pak se jí v bezvědomí něco zdá, jen tak dospělého nezaujme, ale já bych se na to sama klidně znovu podívala. Pohodový vánoční rodinný film. Doporučuji. 80/100% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama