poster

Neskutečná cesta Billa a Teda

 • anglický

  Bill & Ted's Bogus Journey

Dobrodružný / Komedie / Fantasy / Sci-Fi

USA, 1991, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  ***

  Ztřeštěná buddy comedy, kde jsou hlavní hrdinové sice paka, ale paka dobrosrdečná, která se dostávají do absurdně šílených malérů, ale také se z nich dokážou dostat ven. Podobně jako pozdější Wayneův svět nebo Hele vole, kde mám káru? .(31.12.2013)

 • Radiq
  *

  Ještě stupidnější film než Skvělé dobrodružství Billa a Teda. Nejen, že ti dva jsou stejní dementi jak tenkrát, ale už mě to nebaví ani trošičku. A propagace rocku je neuvěřitelně častá, stejně jako jejich kytarový gesto, čímž se mi film hnusí víc a víc (každej přece ví, že kvičení kytar vždycky bylo a vždycky bude sračka). Grim Reaper teda byl hezkej, ale jinak to byl všechno spíš trapas. Nejvíc mě pobavilo v pekle: Plukovník: "A teď budete dělat nekonečně kliků." Bill: "Nedokážu udělat nekonečně kliků." Ted: "Možná bysme mohli dělat holčičí."(10.2.2008)

 • Sociopath
  *

  Občas rád vypnem pri nejakej blbine, ale toto je už aj nad moje chápanie. Fajn, pubertálne výkyvy sú v bláznivých komédiách bežné, to, čo však predvádzajú Bill a Ted je vážnou duševnou poruchou a nik so zdravým rozumom by ich nenechal pobiehať po vonku. Ale Smrťák Sadler každopádne potešil a trochu rocknrollu tiež nezaškodí. Za to tá osirelá *.(9.4.2014)

 • corpsy
  ***

  Vizuálne opulentnejšia zábavka, ako jeho predchodca, len čo je pravda. Avšak hlavný predstavitelia už niesu taký sympaťáci, ako minule, neprednášajú žiadne nesmrteľné hlášky a pravdepodobne je tu toho trochu viac, než by zdravý rozum dovolil. Svetlejšie chvíľky však prevládajú a tým pádom je opäť o zábavu postarané. Aj keď škoda, že len málo nad priemer.(19.1.2015)

 • Xmilden
  ***

  Druhý díl řekl bych kultovní záležitosti je ještě blbější než jeho starší bratříček. Naši hrdinové tentokráte notně omezili výlety do historie, zato se musejí vypořádat s vlastní smrtí. Smrt výborně ztvárnil William Sadler. Výborná scénka nás čeká hlavně v okamžiku, kdy aby se Bill a Ted smrti vyhnuli, musí Smrt porazit v jimi zvolené hře. Smrtka se ukáže jako osoba, která má problémy s gamblingem a tak prohrává i v jednoduchých Lodích. Pro závěrečné vystoupení kapel si tvůrci nemohli vybrat lépe. Písnička God Gave Rock 'N' Roll to You II od Kiss splňuje veškeré atributy nesmrtelné hitovky. Dvojka je i díky robotím verzím Billa a Teda o něco lepší. PS: Hodně bych si přál nějaký třetí díl, humor je originální a tvůrci se nebojí absolutně ničeho.(8.11.2012)

 • - V souboji kapel se objevují také někteří skuteční hudebníci jako Les Claypool, zpěvák kapely Primus, kytarista Jim Martin z Faith No More a také kytarista Brad Delson z Linkin Park (GreatestFan)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace