poster

Let

 • Kanada

  Flying

Drama / Romantický

Kanada, 1986, 114 min

Režie:

Paul Lynch

Scénář:

John Sheppard

Producenti:

Anthony Kramreither

Střih:

Nick Rotundo

Scénografie:

Andrew Deskin
(další profese)
 • majo25
  **

  Taká jednoduchá a prostá komediálna dráma o študentoch, ktorí sa chcú vytiahnut na národných majstrovstvách v gymnastike. Jedno klišé zbiera druhé, a tak vás okrem príjemnej osemdesiatkovej hudby nič nezaujme. Možno snáď len to, že keď zomrie hl. hrdinke matka, tak je o chvíľu taká natešená, taká nadšená, plná elánu, ako nikdy predtým. Druhé husle tu hraje mladý K.Reeves, ale paradoxne svojou malou rolou hviezdi, a ked je skôr komediálnou vložkou filmu. Naopak predstavitelka hl. role sa mi zdala nesympatická. A postavy všeobecne boli až príliš čiernobiele, bola tam jasná hranica medzi dobrým a zlým, ako v rozprávke. Hodnotenie: 50%(7.9.2013)

 • B!shop
  ***

  Tak takhle zacinal Keanu Reeves, vlastne kuli nemu sem na film kouknul. Samotnej film nema vicemene co nabidnout. Jednoduchouckej predvidatelnej pribeh, na podobny tema vzniklo spousta daleko lepsich filmu, po technicky strance to pusobi dost lacine az televizne a hudba je misty dost urvana, ale celkem chytlava. Herci nic moc nehrajou, Reeves je sice sympatak, ale to je tak vse, Olivia d'Abo rovnez sympaticka, ale ma takovej docela tupej vyraz, beha jak namrdana, ale salta teda meta spickovy. Navic film vyzniva spis usmevne a naivne, nez nejak napinave a dramaticky. Ale tak nak se proste zadarilo a i pres tohle vsechno je film docela sviznej a zabavnej.(5.5.2009)

 • Tythan
  ****

  Když si přečtete "oficiální text distributora" dozvíte se jen málo pravdy o tomto filmu. Pravdivé je, že Robin nevychází se svým otčímem, ale pak, že se na mistrovství připravuje u jednoho svého přítele, tak to není vůbec pravda, ano chodí do soukromé cvičebny ke své nejlepší kamarádce ale stím přítelem spíše blbne, a ne že se s ním připravuje. A dále "distributor" hodně rozebírá nehodu, kterou si Robin poranila koleno, ale ta je ve filmu vysvětlena jenom slovně, jinak tam o ní zmíňka ani moc není. Jinak je to opravdu hrozně hezká podívaná hlavně kvůli perfektní hudbě ale také že celý film je tak hezky sportovně zaměřený.(16.2.2008)

 • rockwoman
  ****

  "Drž se svých snů, protože když sny umřou, život je jako pták se zlomenými křídly, který nemůže létat." ...Také jsem si při tomto filmu vzpoměla na Flashdance. Pohodová atmosféra, fajn songy, sympatická hlavní představitelka, kterou úžasně ztvárnila Olivia d'Abo. Moc příjemná osmdesátková záležitost. *** Meri D. Marshall - Bound To Your Love ***(25.10.2014)

 • blackrain
  *****

  Keanu Reeves jako studentík? To jsem si prostě nemohla nechat ujít, ale každý herec nějak začínal. Tenhle film samozřejmě není pouze o něm, protože tady hraje druhé housle. Příběh je postaven na tom samém jako Flashdance. Dokonce i hlavní postavy mají spoustu společného. Písničky, které doprovázejí celý film, byly velmi příjemné. Při některých gymnastických výkonech jsem přestávala dýchat.(24.11.2011)

 • - Natáčení probíhalo v Torontu v kanadské provincii Ontario. (Terva)