poster

Má poslední sebevražda

 • USA

  The Last Time I Committed Suicide

Drama / Životopisný

USA, 1997, 92 min

 • SeBig
  **

  Z tohohle filmu mám takové smíšené pocity.. některý scény se mi líbili a některý mi zase přišli nudný. Příběh mě celkově moc nebavil, spíš mě bavily dialogy některých postav a jejich ztvárnění Reeves alkoholik, Brody vtipnej teplouš a Forlani a její krásné oči. O Nealu Cassidym jsem v životě před tímto filmem neslyšel a teď aspon vím no.. i když jeho story mě neba.(15.9.2016)

 • Ant
  *****

  Úžasná pocta múze Beat generation, Nealu Cassadymu. V zakouřené atmosféře jazzových 40. let znovu ožívá ten zběsilý beatnický duch, kde se nehledí následky, ale užívá se života plnými doušky. Soundtrack a obsazení je perfektní. Thomas Jane JE Neal Cassady a Reeves jako Kerouac je mnohem lepší, než by se dalo čekat. Neprávem opomíjený film. Jestli letošní On The Road dopadne aspoň stejně dobře, tak budu slavit.(18.3.2011)

 • Heroine
  *

  Hrozně nudné! Mohlo by to být celkem zajímavé, i když nevím přesně komu je takový film určený. Ale zvolený styl vyprávění, který by měl tomuhle filmu přidat na působivosti, a dobové atmosféře, tady spíš působí nudně a otravně.(25.7.2013)

 • IMPAIRED
  *****

  Krásný film pro dobu svítání...(19.10.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace