Reklama

Reklama

50. léta minulého století. V této idylické poválečné době se mladí muži z celé země snaží dosáhnout amerického snu o manželství, rodině a stabilitě. Ostatní ale touží po něčem jiném... Seznamte se s Nealem Cassadym, mladíkem s duší básníka a srdcem snílka, který stojí před zásadní volbou. Zmítán mezi lákavým životem tuláka na cestách a bezpečím tradičního domova se Neal musí rozhodnout, po jaké budoucnosti prahne víc. Tento nádherně natočený film, inspirovaný dopisem, který Cassady napsal svému příteli Jacku Kerouacovi, pojednává o tom, jak se lidé rozhodují, a jak tato rozhodnutí mění jejich životy. Cassady se stal inspirací pro Kerouacovo stěžejní dílo beatové generace "Na cestě". (Cinemax)

(více)

Recenze (4)

Heroine 

všechny recenze uživatele

Hrozně nudné! Mohlo by to být celkem zajímavé, i když nevím přesně komu je takový film určený. Ale zvolený styl vyprávění, který by měl tomuhle filmu přidat na působivosti, a dobové atmosféře, tady spíš působí nudně a otravně. ()

Reklama

Ant 

všechny recenze uživatele

Úžasná pocta múze Beat generation, Nealu Cassadymu. V zakouřené atmosféře jazzových 40. let znovu ožívá ten zběsilý beatnický duch, kde se nehledí následky, ale užívá se života plnými doušky. Soundtrack a obsazení je perfektní. Thomas Jane JE Neal Cassady a Reeves jako Kerouac je mnohem lepší, než by se dalo čekat. Neprávem opomíjený film. Jestli letošní On The Road dopadne aspoň stejně dobře, tak budu slavit. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Z tohohle filmu mám takové smíšené pocity.. některý scény se mi líbili a některý mi zase přišli nudný. Příběh mě celkově moc nebavil, spíš mě bavily dialogy některých postav a jejich ztvárnění Reeves alkoholik, Brody vtipnej teplouš a Forlani a její krásné oči. O Nealu Cassidym jsem v životě před tímto filmem neslyšel a teď aspon vím no.. i když jeho story mě neba. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama