Noc předtím

• slovenský

Noc predtým

Komedie

USA, 1988, 85 min

Docela vtipná komedie, mladičký Keanu je zde k sežrání.(19.3.2013)

Milá a nenáročná sexy komédia, ktorá vás isto iste - aspoň tých, v tej dobe pubertujúcich - pobaví.(29.12.2010)

Nebýt toho prosluněného happy endu, mohl tohle být jeden z nejdepresivnějších filmů, jaký jsem kdy viděla. Asi to nebyl úplně záměr, ale u sledování mně místy přepadal za hlavního hrdinu takový pocit zoufalství a beznaděje... V noci, bez paměti, vůbec neví kde je, a nic se mu nedaří. Reeves je tady fakt vynikající, a nakonec se mi celý film spíš docela líbil.(25.7.2013)

Středoškolský loser, mladý Keanu Reeves, doprovází na maturák nejchtěnější holku ze střední. Ona s ním jde ovšem jen proto, že s kámoškou prohrala sázku. Na maturák ovšem jaksi nedorazí. Místo toho zabloudí do drsný čtvrti, kde se to trochu zvrtne. Keanu se probudí uprostřed noci na chodníku a vůůůbec neví co se stalo. Postupně si vzpomíná a co jde a ví, že děvčicu musí co nejrychleji najít, jinak bude ve veeelkym maléru. Její táta je totiž polda a hodně drsně mu kladl na srdce, aby jí vrátil včas a v pořádku... Je to taková starší obyč. komedie pro mladé. Road trip po drsné čtvrti nočního New Yorku. Tenkrát to možná mohli diváci sežrat.(12.5.2016)