Výborná podívaná, která mě i po několika opakováních maximalně pobavila! Takhle by měla vypadat správná sportovní komedie! A Gloria Gaynor rulez!(1.9.2002)

Zase jeden z filmů, kdy si všechno do sebe skvěle sedlo. Skvěle vybraní herci, atmosféra, vtipné situace a skvělé finále. Nezpapomenutelné postavy ztvárnili Jon Favreau a Rhys Ifans. Velká spokojenost. 90 % Pain Heals. Chicks dig scars. Glory lasts forever.(25.10.2010)

Odlehčená sportovní komedie, která skvěle funguje a nabízí dobrou pohodu, navíc se tu najde i trocha té romantiky mezi Reevesem a Brooke Langton. Gene Hackman je fajn kouč, což nám ukázal např už v basketu. Takové sportovní filmy mám rád a nemohu je ohodnotit jinak než nadprůměrně. Ještě k tomu je to americký fotbal a já miluju zfilmování tohoto sportu. PS: Z těch hráčů mě nejvíc pobavil ten bláznivý policista, s kterým se ve sportu trochu ztotožňuji :D(9.4.2014)

• Hanys_

Komedie plná klišé a navíc ne zrovna extra zábavná. Takhle velké hodnocení je mi fakt záhadou.(19.5.2015)

Celkem ohraný příběh o outsiderech, kterým se podařilo zazářit. Je ale dobře natočený, svižný a občas i celkem vtipný. Navíc trénuje Gene Hackman a roztleskávačky taky mají něco do sebe:-)(7.11.2015)

Klasický příběh ze sportovního prostředí, který jsme v různých obměnách už mohli vidět mnohokrát. Tento nepřináší nic nového a objevného. Sem tam se něčemu zasmějete, vše kolem je tak na pohodu a směřuje k očekávanému finále. Je to film na jedno kouknutí, který nenudí, ale ani něčím neuchvátí. Na zabití času v pohodě. Howgh!(23.1.2011)

viem jak to skončí, viem o čom to bude ale aj tak ma to bavííí. Veľmi dobre zahrané :)(11.3.2013)

Já mam taky ráda dobře natočené sportovní komedie, a tato do mého šuplíku určitě patří..The Replacements jsem viděla ne jednou a stále sdílím názor, že něco takového vás jen tak nepřestane bavit. Výborný K. Reeves, výborně zahraná týmová spolupráce a skvěle je zde ukázaný průběh amerického fotbalu. Neměla bych problém tento film ohodnotit ještě jednou hvězdou navíc, ale konkurence těchto žánrů je tak veliká, že jsou podle ještě o něco lépe natočené snímky v tomto oboru. 7/10.(9.2.2014)

Úžasná komedie plná výborného humoru! Už od začátku jsem se skvěle bavila ... Od filmu jsem zas až tak nic moc nečekala, podívala jsem se na něj jen kvůli Rhysovi ... A po shlédnutí mě čekalo opravdu příjemné překvapení! I přes to, že se konec dá odhadnout hned na začátku je film opravdu napínavý, zábavný a akční ... Keanu byl opravdu skvělý, a to nemluvím o Rhysovi! Rhysovy vstupy byly naprosto úžasné a neuvěřitelně vtipné ... Opravdu úžasná komedie, na kterou se dá dívat i několikrát za měsíc! Nemůžu hodnotit jinak, než plným počtem! :)(4.12.2013)

Tenhle film mě pokaždé když ho vidim naprosto odrovná. Parádní podívaná. Jeden z nejlepších filmů na odreagování. Po boku Vítězů a poražených a Světel páteční noci je to můj nejoblíbenější fotbalový film. Jo a málem jsem zapoměl! Je to výborná komedie!!(10.6.2004)

Sportovní komedie sice skoro vždycky spadá do klišé ve stylu - Parta looserů se spojí ve skvělý tým. Pak se rozhádají ale nakonec se usmíří, dají všechno do pořádku a poslední zápas vyhrají (nejlépe v poslední vteřině jen těsným rozdílem)....no ani tenhle film se tomuhle neubránil ale jinak na něm nevidím nic špatného. Skvělá komedie s partou fakt divných týpků proti kterým bych snad nehrál ani člověče nezlob se. U téhle komedie sem se královsky bavil a vřele doporučuju všem, kdo mají rádi sportovní filmy.(9.12.2008)

Nejsem si jistej, ale myslím, že u tohoto snímku mají v americe napsaný "Sledovat jen na vlastní nebezpečí! Hrozí poškození zdraví!". Já jsem od něj odcházel téměř po dbouhodinové salvě smíchu s namoženou bránicí.. Ta partička předvedla na hřišti i mimo něj hodně dobrý výkon(10.4.2011)

Další z řady sportovních komedií o nýmandech, kteří všem nakopou zadek. Potěší slušné obsazení a tempo, pár fórků a dobrá hudba. Nic objevného, ale slušně koukatelné. Lepší 3.(19.1.2013)

Gene si opět zahrál trenéra tentokrát kouče týmu NFL(7.1.2007)

Výborná sportovní komedie s parádním obsazením. Hodnocení se z největší části odvozuje na množství a kvalitě vyprodukovaného smíchu...Nuže, bylo ho opravdu hodně, proto si snímek rozhodně 4 hvězdičky zaslouží, navíc nemůžu nezmínit skvělý sountrack plný úryvků všem známých melodií.(18.7.2010)

Ďalší film so športovou tématikou. Síce dosť nereálny (z pozberancov sa za týždeň ozaj nedá postaviť prvoligový mančaft) ale myšlienka je pekná a ukazuje o čom šport vlastne má byť.(28.4.2003)

Pohodová komedie nejen pro fandy amerického fotbalu.(12.10.2003)

Možná to není zas tak kvalitní film... ale mám ho strašně rád a je mou nejoblíbenější sportovní komedií, která opravdu dokáže pobavit i ty, co se vůbec nezajímají o americký fotbal.(19.3.2009)

Nadprůměrná americká komedie, zdůrazňuju americká, protože jsem snad ještě neviděl jinou komedii kde by ty americký filmografický prvky tak vyčnívaly, to je taky ten důvod, proč nedávám plné hodnocení.(8.3.2010)

Miestami sa to snažilo byť nasilu vtipné a pri tom to nie je vôbec potreba, tento film má čo ponúknuť, Keanu Reeves trošku nevýrazný, ale veď presne o tom bola jeho rola. Takže zas jeden americký film, ktorý nikam nevybočuje, či do plusu, alebo do mínusu.. 70%(3.9.2010)

Dobří herci a hudba. Jinak klasický sportovní film.(30.7.2012)