Soundtrack John Debney: 1. The Replacements Remix (with dialogue) - John Debney [5:48] ,2. I Don't Want to Be Your Girlfriend - Kelli Owens [3:29] ,3. Second Chance - Bret Domrose [4:10] ,4. Bust a Move - Young MC [4:25] ,5. I Will Survive - Gloria Gaynor [7:54] ,6. The Dallas Game - John Debney [2:00] ,7. Falco - John Debney [2:50] ,8. Strikebreakers/Let's Play Football - John Debney/Font 48 [6:12] ,9. Wild Yam/The Look In Your Eyes - John Debney/Font 48 [4:19] ,10. R.O.W.D.I.E./Sample Play - John Debney/Font 48 [1:38] ,11. Chics Dig Scars - John Debney [2:11] ,12. Falco Drops the Ball/Training Camp - Font 48/John Debney [1:35] ,13. Football Replacement Style - John Debney [3:50] ,14. Rock and Roll Part 2 - Gary Glitter [3:00] ,15. Falco Changes the Play - John Debney [2:30] ,16. Martel Crossed - John Debney [4:02],(16.5.2011)

"Jsem hrana!" ..Výborná komedie o americkém fotbalu. U ničeho ze sportovního prostředí se tak nezasměji, jako u téhle slátaniny. Parádní nápad s náhradníky, kteří mají zastoupit profesionály. A že to jsou náhradníci jak se patří. Vydařený snímek se skvělými herci, hudbou a hlavně promyšleným příběhem, který vás dostane na lopatky. Možná nemá na 5*, ale já mu přidám už jen proto, že se na něj dá podívat dvakrát po sobě a vadit vám to nebude. 90%(3.11.2010)

Přiznám se že na to že je film starý už 12 let, bych nikdy nečekal že najdu pana Reevese v takové roli, a že se ji ujal velmi zodpovědně, filmu jako sportovní komedii nemůžu nic vytknout, ano nějaké to klišé se tu najde, ostatně to v každém filmu, předvídatelnost filmu se zde nedá řešit to si prostě a zkrátka zkazíte názor a film celý, jde o to jak je prostě příběh natočen, herecké výkony a obsazenstvo na které si v tomto případě nemůžu ztěžovat jakožto ani na obsazenstvo v Trestné lavici, mne osobně se asi nejvíce líbil z vedlejších rolí pan 56 alias Beatman, jinak pochopitelně všechny role byly skvělé, také pan Orlando Jones zde hodně potěší :-)(20.12.2011)

Jeden z nejpříjemnějších sportovních filmových zážitků vůbec, tuto tématiku jsem nevyhledával ve filmu snad nikdy, tady mi ovšem téma sedlo, navíc je tu i příjemně a přirozeně vykresleno "jiskření" mezi ústřední dvojicí hrdinů - dávám palec jednoznačně nahoru.................... moje hodnocení = 8 z 10.(20.11.2014)

Film sice asi nepatří k tomu nejlepšímu, co se amerického fotbalu týče, přesto se nemá vůbec za co stydět. Zábava, napětí, trochu té lásky a spoustu bolestivých záběrů + dobré herecké obsazení. PS: mám podobný názor jako Rockerman - už jsem se chystal na odpad - příp. jednu hvězdičku za Cheerleader Tryouts, ale film dostal potom potřebné grády.(18.1.2013)

• - Keanu Reeves zde hraje bývalého zadáka z Ohio State. Ve filmu Bod zlomu (1991) hrál rovněž bývalého zadáka z Ohio State. (Matty)

• - Nějakou dobu se uvažovalo o pokračování. K jeho realizaci však nikdy nedošlo. (Hal_Moore)

• - Fumikeho válečný pokřik „Nan desu ka!" lze přeložit jako prosté „Co je to?“ (Matty)