Film sice asi nepatří k tomu nejlepšímu, co se amerického fotbalu týče, přesto se nemá vůbec za co stydět. Zábava, napětí, trochu té lásky a spoustu bolestivých záběrů + dobré herecké obsazení. PS: mám podobný názor jako Rockerman - už jsem se chystal na odpad - příp. jednu hvězdičku za Cheerleader Tryouts, ale film dostal potom potřebné grády.(18.1.2013)

• Meijin

Předvídatelný film z prostředí amerického fotbalu. Copak opravdu nejde vymyslet něco nového a aspoň trochu originálního? Outsideři prohrávají, tak dostanou nůž na krk a druhou šanci. Najednou vyhrávají nad jasně lepšími týmy, dotáhnou to do play-off a jsou odměněni vlasteneckými projevy trenéra a médií. Jako komedie to navíc vůbec nebylo vtipné. Jediné, co stálo zato, byly vnadné roztleskávačky.(23.1.2011)

"Jsem hrana!" ..Výborná komedie o americkém fotbalu. U ničeho ze sportovního prostředí se tak nezasměji, jako u téhle slátaniny. Parádní nápad s náhradníky, kteří mají zastoupit profesionály. A že to jsou náhradníci jak se patří. Vydařený snímek se skvělými herci, hudbou a hlavně promyšleným příběhem, který vás dostane na lopatky. Možná nemá na 5*, ale já mu přidám už jen proto, že se na něj dá podívat dvakrát po sobě a vadit vám to nebude. 90%(3.11.2010)

Odlehčená sportovní komedie, která skvěle funguje a nabízí dobrou pohodu, navíc se tu najde i trocha té romantiky mezi Reevesem a Brooke Langton. Gene Hackman je fajn kouč, což nám ukázal např už v basketu. Takové sportovní filmy mám rád a nemohu je ohodnotit jinak než nadprůměrně. Ještě k tomu je to americký fotbal a já miluju zfilmování tohoto sportu. PS: Z těch hráčů mě nejvíc pobavil ten bláznivý policista, s kterým se ve sportu trochu ztotožňuji :D(9.4.2014)

Náhradníky už jsem viděl hodněkrát a vždy když není nic po ruce, tak po nich sáhnu znova. Pokaždé totiž vím, že mi Náhradníci zvednou náladu a dobře se pobavím. Nevím přesně čím si mě tato sportovní komedie získala a s každým dalším shlédnutím se bavím stejně. Ano, ve filmu je dost klišé( vlastně je to hrozná kravina) - všechno je ale v rozumných mezích a je jasné, že se nemá brát příliš vážně. Příjemné herecké obsazení, kvalitní hudba, super hlášky a velmi dobré natočení samotných zápasů- kvůli tomu považuji Náhradníky za nejlepší sportovní komedii a zřejmě i za nejlepší sportovní film.(26.7.2005)

• - Mark Steven Johnson na poslední chvíli upravoval scénář. (Hal_Moore)

• - Nějakou dobu se uvažovalo o pokračování. K jeho realizaci však nikdy nedošlo. (Hal_Moore)

• - Japonské jméno Fumiko je ve skutečnosti jménem ženským. (Matty)