Typická športová komédia s jednoduchým, predvídateľným dejom, jasne rozdelenými kladnými a zápornými postavami a nejakým tým morálnym posolstvom. Aj napriek neskutočne gýčovému záveru som sa väčšinou celkom dobre bavil. Takže keď si chcete pozrieť niečo, pri čom by ste mohli vypnúť mozog a trochu sa zasmiať, je toto ten správny film.(19.12.2003)

Slušná,lehounce nadprůměrná sportovní komedie,která sází na sympaťactví Keanu Reevse.Americkej fotbal mě i celkem baví,takže jako mile strávené nedělní odpoledne.Jen je trochu úsměvné sledovat třicetileté roztleskávačky,ale spád je dobrej a Rhys Ifans perlí jako vždycky.Taková šedivá myška tenhle filmek,možná až zbytečně zapomenutá.(18.2.2011)

Klasický příběh ze sportovního prostředí, který jsme v různých obměnách už mohli vidět mnohokrát. Tento nepřináší nic nového a objevného. Sem tam se něčemu zasmějete, vše kolem je tak na pohodu a směřuje k očekávanému finále. Je to film na jedno kouknutí, který nenudí, ale ani něčím neuchvátí. Na zabití času v pohodě. Howgh!(23.1.2011)

• kingik

NFL u nás není vůbec populární, a tento film, i kdyby se nakrásně přetrhnul, tak je to pořád film o americkém fotbalu. Silně pochybuji, že mezi diváky je nějaký, který by dovedl jmenovat dva hráče tohoto sportu. Film naplnuje typické schéma sportovních filmů, jak ho každý dobře zná, kdo viděl nějaký film ze sportovního prostředí. Plusem mohlo být herecké obsazení, ale to hraje tak uboze, až se divím, že je na place někdo na to neupozornil. Zvláštní kapitolou je pak příšerné herectví Gena Hackmana, který v poslední době hraje vše s rutinou. I méně zkušený divák hodně dopředu s určitostí ví, jak film skončí. Dobrý výběr hudby to nespasí, protože když si uvědomím, jak nepravděpodobnou cestou se film ubírá a jak snadno outsideři zvítězí, je to děs. Ve sportu to takhle opravdu nefunguje, ale ono to nefunguje ani v tomto filmu. Proč taková kravina o ničem je v červených číslech, zůstává záhadou. Mé hodnocení: 20%(23.2.2011)

Přiznám se že na to že je film starý už 12 let, bych nikdy nečekal že najdu pana Reevese v takové roli, a že se ji ujal velmi zodpovědně, filmu jako sportovní komedii nemůžu nic vytknout, ano nějaké to klišé se tu najde, ostatně to v každém filmu, předvídatelnost filmu se zde nedá řešit to si prostě a zkrátka zkazíte názor a film celý, jde o to jak je prostě příběh natočen, herecké výkony a obsazenstvo na které si v tomto případě nemůžu ztěžovat jakožto ani na obsazenstvo v Trestné lavici, mne osobně se asi nejvíce líbil z vedlejších rolí pan 56 alias Beatman, jinak pochopitelně všechny role byly skvělé, také pan Orlando Jones zde hodně potěší :-)(20.12.2011)

• - Během natáčení byla Keanu Reevesovi nabídnuta zkouška u týmu NFL Baltimore Ravens. (žvanimírek)

• - Fumikeho válečný pokřik „Nan desu ka!" lze přeložit jako prosté „Co je to?“ (Matty)

• - Když Jimmy McGinty (Gene Hackman) napíše na tabuli slovo Fear, tak se v další záběru změní písmeno E. (moznazitra)