Hrají
Susanne Michel
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Expert na zločin (2018) (seriál)
Hannah Herzsprung
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál) - herec, vypravěč
Berlínští psi (2018) (seriál)
H+ (2011) (seriál)
Susanne Gärtner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Jürgen Tonkel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Luise Bähr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Peter Prager
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Clelia Sarto
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
August Schmölzer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Wolfgang A. Mozart (1991) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Daniel Friedrich
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Julie Engelbrecht
Francie
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Agresivní virus (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Siemen Rühaak
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Království temnot (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Anne Cathrin Buhtz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Brigitte Janner
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Klaus Zmorek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Peter Millowitsch
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Hildegard Krekel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Aline Hochscheid
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Isabella Schmid
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Christian Koerner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Michael Schiller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)