Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

Bean: The Movie

Bean: Najväčšia filmová katastrofa

Komedie / Rodinný

Velká Británie / USA, 1997, 85 min

Soundtrack Howard Goodall: 1. I Love L.A. - OMC ,2. Picture Of You - Boyzone ,3. I Get Around - The Beach Boys ,4. Walking On Sunshine - Katrina And The Waves ,5. Yesterday - Wet Wet Wet ,6. Running Back For More - Louise ,7. That Kinda Guy - Thomas Jules-Stock ,8. Give Me A Little More Time - Gabrielle ,9. He's A Rebel - Alisha's Attic ,10. Stuck In The Middle With You - Susanna Hoffs ,11. Art For Art's Sake - 10cc ,12. Have Fun Go Mad - Blair ,13. Can We Talk (Pure Radio Mix) - Code Red ,14. Bean Theme (Mad Pianos) - Howard Goodall ,15. Elected - Mr. Bean And The Smear Campiagn(7.5.2011)

Jde vidět, že zde Velkou Británii zastupoval pouze Bean, protože ostatní bylo okatě amerického ražení. A to se mi zrovna moc nelíbí. Neříkám, že jsem se nesmála (při scéně, kde domalovával obličej jsem byla jak rajče), ale nebylo to tak intenzivní, jako u seriálu. Bean je sice stejný, ale prostředí je jiné a nehodí se k jeho humoru a lišáctví.(23.12.2012)

• MM_Ramone

Podtitul tohto snímku - "Najväčšia filmová katastrofa" nie je ďaleko od holej skutočnosti. Nikdy som nemal rád idiotsky pantomimický herecký prejav Rowana Atkinsona. Ale v jeho krátkych seriálových epizódach s Mr.Beanom to bolo ešte znesiteľné. No v celovečernej komédii to je utrpenie. V jednej z hlavných úloh sa tu tiež objavil ďalší polodement - Peter MacNicol. Jeden trapnejší ako druhý. Hrozný film. *(10.2.2008)

Jestli tohle byla filmová katastrofa, tak jsem Čínský lord. Tohle nebyla největší filmová katastrofa, tohle byl normální průměrný film, jak se patří. Sice je to s nejlepším komiken co znám, ale v tomhle filmu nějak tu jeho komickou sílu neuměl rozbalit, nějak mu to nešlo. Výkony herců, jak jsem naznačil, byli velice průměrné. Efekty, ty ušly. Hudba ta byla dobrá. Atmosféra trochu nuda, místy humorná. Celkový dojem:Nebylo to nějak k zasmání, nějak mi to nic neřeklo.46%Přístupnost:přístupný(11.3.2007)

Hodnotím hlavně veškeré scény s Beanem. Vše okolo je jen "zaplácnutí", protože celý film je vlastně jen delší epizoda. Každopádně se až tak moc velká katastrofa nekonala. Mohlo to být horší, ale taky lepší. Takto je to někde mezi a hlavně dělaný pro USA. Kdyby to zůstalo na ostrovech asi by to dopadlo daleko více Beanovsky. Tak mě napadá zda po vzoru Beana nejsou veškerý obrazy v galeriích jen fotky? :D(18.11.2009)

• - Když David Langley (Peter MacNicol) a Bean (Rowan Atkinson) jedou do Pacific Park v Los Angeles, hraje „I Get Around“ od Beach Boys. A když ke konci filmu jedou autem po L.A., hraje „I Love L.A.“ od Randy Newman. (SONY_)

• - Bean (Rowan Atkinson) má v pasu v kolonce „jméno“ napsáno „Mr.“, tedy „Pan“. (vojtaruzek)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles a ve Velké Británii. (reich)