poster

Naked Betrayal

 • Slovensko

  Nahá zrada

Erotický / Thriller

USA, 2002, 74 min

Režie:

Rachel Gordon

Scénář:

Rachel Gordon

Scénografie:

Nikki Giovacchini
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • kaposlav
  **

  Slabučke dve hviezdičky. Niekedy je lepšie si vybrať či porno, alebo thriller, lebo kompromis dopadne zle, ako v tomto prípade. Scénky kde sa trtká a evidentne chlapom nestoji, tak to je prúser. Zabiť kameramana by aj tak zrejme nestačilo. Samotný dej je len take provizórium.(31.7.2014)

 • +sfinx+
  *

  Herce do první erotické scény údajně hledali v tomto inzerátu: "Hledá se impotent, který alespoň jednou viděl někoho sexovat (netřeba v reálu - stačí pokud viděl nějaký erotický film). Pokud vypadá reprezentativně a ví, kde má herečka prsa, bude přijat. Podmínky: nesahat herečce do rozkroku, nádobíčko nechat v klidu a dýchat široce otevřenými ústy nebo nějakým podobně zajímavým způsobem dát najevo vzrušení." Druhou nebo třetí scénu už jsem neviděl, tak těžko posoudit, jak zoufalé to nakonec bylo, ale o moc víc (oproti úvodní scéně) se od erotiky vzdálit nelze. Tam už by totiž končil erotický film a začínala by obyčejná rozcvička před jógou. Ta jedna hvězda je vcelku zasloužená - i když se totiž v té scéně sexu ani nepřiblížili a chlap by si ho v těchto polohách musel třikrát prodloužit a dvakrát zlomit, bavil jsem se náramně. Tvůrci si totiž nedělali hlavu se závěrečnými korekcemi a když náhodou chlap porušil pravidlo z inzerátu a hrábnul kam neměl, tak jeho nervózní ruka a rozpačitý úsměv vynahradily tu celkovou ubohost scény a alespoň trochu nadlehčily těžkopádné kotrmelce, které tam předváděli. Choreografie erotické scény byla totiž čistá improvizace, malinko erotická, zato velmi zábavná.(8.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace