poster

Gator

 • anglický

  Gator

Akční / Drama / Krimi

USA, 1976, 115 min

 • JohnSmith
  *

  Další film z americkýho venkova, který nestojí za nic.(13.2.2015)

 • gumli
  **

  Tento film je vlastne pokračovaní filmu White Lightning z roku 1973.Burt Reynolds zase hraje Gatora McKluskyho,ale už ho aj sám režíroval.Kým White Lightning bol aspoň priemerný film,tak Gator už nie,je o dosť horší.Gator aj naďalej spolupracuje s federálmi,lebo musí,ináč by si musel odsedieť v base ešte tretinu trestu.V tomto filme už nie je síce taký vidlák,ale zase je tu obyčajný šašo.Obyčajný počmáraný šašo.Kde sa podel ten Burt Reynolds z filmu Deliverance?Toto už bolo niečo celkom iné.Škoda.Takže radšej White Lightning ako tento film.(1.12.2009)

 • MickeyStuma
  ***

  Burt Reynlods opět coby Gator McKlusky a opět pomáhá federální policii zatknout nebezpečného zločince. Dle počáteční honičky na motorových člunech to vypadá, že se bude jednat o stejně akční, svižnou a humornou jízdu jako minule, ale chyba lávky. Není tomu tak. Tentokrát je příběh dialogový, takže nijak zvlášť výrazný. Tady pšenka prostě nepokvete. Hodně veliké zklamání. Očekávané se nekoná. Škoda. Tímto snímek Burt rapidně pohřbil.(23.2.2017)

 • LiVentura
  ***

  Docela dobrá akční krimi s tvrdým Reynoldsem v jeho nejlepších letech...(26.10.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,000,000Tržby Celosvetovo $-(12.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace