poster

Bloodlust: Subspecies III

Horor

USA, 1994, 83 min

 • Campbell
  ***

  Bohužel tohle je zatím jediný díl který jsem viděl(Subspecies 2 a Vampire journals mě čekají). Sice jsem dostal jakž takž co jsem čekal ale podle hodnocení jsem čekal i něco víc. Atmosféra prakticky nikde(i když ze začátku ušla). Scénář jalový, efekty stylový. Aspoň že hlavní záporák byl hnusnej hajzl. Ale těším se na další díly od Full moon.(28.8.2010)

 • corpsy
  ***

  Pri sledovaní, ma akosi mrvilo. Neposedne som sledoval ďalšie pokračovanie hororovej série, ktoré vykazuje zatiaľ najslabšie znaky. Ale ak si divák ( zbehlý ) uvedomí, že sú tam náznaky filmov, ako VOTRELCI alebo Coppolova DRACULA, nakoniec môže byť spokojný. Nie príliš, ale predsa.(5.5.2018)

 • darkrobyk
  ****

  Když jsem si nechal třetí část na konec, tak musím říci, že se jedná o standardní kousek série. Původně jsem uvažoval o třech hvězdách, jelikož už se pro mne nic až tak převratného nedělo. Čtvrtou vpodstatě dávám za fajnový konec. Triky a masky na velmi dobré úrovni, poctivá ruční práce. Čarodějnice stále skvělá, i když chvílemi vypadala jako strážce krypty...což nakonec potěšilo. Radu je naprosto bezchybný a musím opět konstatovat, že stojí v jedné lajně s Nosferatem, tedy Maxem Schreckem a Klausem Kinskim. Hrad má rovněž patřičnou gotickou atmosféru (což není jen tím, že ho postavili v gotice), snad jen mohlo býti více bouře, mlhy a hřbitovů. Kolem a kolem...byl jsem spokojen.(12.5.2017)

 • eraserhead666
  ****

  Sakra. Devadesátková a ještě k tomu upírská série. A i při tom i u třetího dílu pořád stejně dobrá. Na Subspecies je hezké to, že si je vědoma své levnosti a prostoty a nesnaží se koukat výše, než na police videopůjčoven, pro které byla vyrobena a kterým výborně sedí (a mě hrozně mrzí, že jsem to v té době na policích videopůjčoven, které jsem navštěvoval, neobjevil). Příběh je celkově skoro zanedbatelný, přesto přímo navazuje na předchozí díl a dále ho rozvádí. Pořád je ale Radu jedním z nejděsivějších filmových upírů, slintající bestie se skvělou maskou a mimikou herce, jeho matka stále výbornou šílenou čarodějnicí a i ty levné triky s nimi spojené jsou plně funkční a mají své kouzlo. K tomu ještě sympatická hlavní hrdinka, komický policista, skvěle vyhlížející starý hrad a parádní konec. Nic více ke spokojenosti netřeba. Subspecies je takový malý a nenápadný devadesátkový horrorový klenot a Radu by měl našlápnuto k tomu, stát se kultovní ikonou žánru, kdyby se o téhle sérii vědělo trochu více.(18.3.2016)

 • Janis
  ****

  začíná přesně tam kde skončil druhý díl a pokračuje přesně v duchu konce předchozího dílu, takže kvalita:) je sice trochu kratší, ale tím pádem neobsahuje skoro žádná hluchá místa a užil jsem si ho od začátku až do konce. Většina děje se tentokrát znovu odehrává na / okolo Raduova (zlý upír) hradu, což je oproti druhému dílu opět posun k lepšímu. A zase je skvěle ztvárněný zlý upír (ale to bude asi u všech dílů:))(7.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace