Žár

• slovenský

Horúčava

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1986, 101 min

Na film jsem narazil jenom náhodou přes profil toho shitu jménem Wild card. Takže West a Statham nejenom, že natočili totální mrdku, ale ještě jsou to takový vykradači?! Tohle taky není nic z čeho bych si sednul na prdel, ale má to aspoň příjemnou atmosféru 80 let a Reynolds toho drsňáka hraje celkem v pohodě.55%(13.2.2015)

• Djkoma

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale Burt Reynolds pro mě tedy nebyl nikdy žádný velký herec, ale ani můj oblíbenec. Vyhýbal jsem se mu, jak čert kříži, ale tentokrát jsem to zkusil... a litoval. Heat/Žár/Nelítostný souboj je slaboučký film, v kterém není snad nic na správném místě a ve správném množství. Atmosféra se vytrácí a občas se na okamžik vrátí, ale stejně jí není dostatek a kromě závěru je film plný spíše čekání na pořádný děj. Stejně jako příběh mě zklamali i postavy, které jsou ploché a divák se nic moc nedozví snad kromě Nickovi touhy po cestě do Benátek... Slabý film, na který bych se podruhé nedíval.(5.3.2009)

Tento "Belmondo Hollywoodu" byl ve svých letech prostě skvělý..!(26.10.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $34,493,095Tržby Celosvetovo $-(29.6.2009)

Chachachááá! Tak já byl celej den maximálně nažhavenej na DeNajra s Palačínem a nakonec se z toho vyklubal... Reynolds:) Každopádně jsem se i tak královsky bavil! Biják, jak se patří. Scénář se mi moc líbil a ten moment, jak se Burt prvně vypořádá s prckem a jeho gorilama je k NEZAPLACENÍ!;)(12.2.2011)