Reklama

Reklama

Lásce neutečeš

(TV film)
  • Kanada Picking Up and Dropping Off (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Will a Jane se jen ztěžka smiřují s realitou, že se rozešli se svými partnery a jsou v podstatě svobodní rodiče, kteří touží celou svou bytostí po pevném vztahu a lásce. Oba žijí osaměle v Denveru a čas od času se spolu potkávají na letišti. Will zde čekává na šestiletého syna Bena, který je převážnou část roku s matkou v Los Angeles, a Jane posílá stejně starou dceru Claire na prázdniny k otci do Chicaga. V této situaci ale trvá ještě dlouhé měsíce, než se jejich cesty definitivně spojí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

wictoria 

všechny recenze uživatele

já mám ráda romantické komedie a i když jsem si tento film původně pustila jako "kulisu", nakonec jsem ho celý pozorně sledovala :-) a líbil se mi ()

Sifaka 

všechny recenze uživatele

Příjemná romantická komedie na nedělní podvečer, která si na nic nehraje a drží se jasných pravidel pro tento žánr. ()

Reklama

prome 

všechny recenze uživatele

Když se člověk probudí a pustí si televizi jako kulisu a jedním okem ji sleduje, tak mu nevadí ani přeslazená, předvítatelná blbost. Příjemně se na to po ránu kouká, a když člověk vypne mozek tak mu ani nevadí tuna kliše a stupidních zvratů. Přesto to na 3* nestačí. ()

Cement73 

všechny recenze uživatele

Romantická zlátanina, ktorá sa mohla skončiť už po prvých 20min, keby nie "genialita" scenáristu, ktorý navymýšľal plno prihlúplých prekážok "dokonalého" vzťahu z letiska. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama