"Od té doby, co jsem spadl do toho neosvětleného výkopu, se mi odborné znalosti poněkud pomaleji vybavují." Mně taky. Stejný mustr jako jednička, něco lepší (Suchařípa, jehož kreace toho, co "ještě pořád není tím ředitelem", dává vzpomenout na Fauna, Dagmar Veškrnová v ale naprosto absurdní mužské masce a roli, Šimánek), něco horší (jaksi delší prodlevy mezi zapamatování hodnými hláškami), ale jinak "je to stále stejné". Stejně dobré.(24.3.2012)

• otík

Druhý díl Ohnivých žen je rozhodně horší než jednička. Roden se objeví až na konci, Veškrnová hraje muže, pouze Hlaváčová si našla to správné "tělo". Smysl to dává občas, hodně scén je vyloženě hloupých nebo nudných. Přibyly i písničky, ale nic extra. Hudba: Vítězslav Hádl(12.7.2016)

Toto pokračování natočené s odstupem tří let svědčí o úspěchu první části, a bylo vytvořeno zřejmě na základě diváckého zájmu. Tato naivní taškařice určitě nepatří k tomu nejlepšímu, co pan Podskalský režíroval, ale ani v dnešní době nezapadne a pobaví, pokud ji televize opráší a vytáhne ze svého archivu. Dost mi vadilo mužské převtělení Dáši Veškrnové, které se dle mého názoru nepovedlo a příběh taky díky slabému scénáři nebyl nijak převratný, Škoda dobrého nápadu.(14.6.2011)

Volné pokračování zábavné komedie Ohnivé ženy. Tento díl se mi zamlouvá o trochu méně než předchozí, ale i tak dokáže pobavit. Trochu mi neseděla Dáša Veškrnová v roli muže, ale i tak působila komicky a to přece jde. Líbila se mi změna prostředí oproti prvnímu dílu, ale dějově o něco slabší. I přesto hodnotím 4* protože zkrátka Ohnivé ženy patří k mým oblíbeným stálicím už od dětství.(27.8.2015)

Zhruba v obdobném duchu jako první díl z této trilogie, možná dějově rozvinutější, s ještě větší crazy snahou. Důležité bylo, že se příliš nic neměnilo od daného konceptu. Režisér a herci zůstali ve stejném složení, ale občasné nenápadité vyřešení některých potenciálně dobře vyhlížejících situací, bylo jen na škodu. Z tohoto pohledu byl první díl lepší, tenhle zase měl větší spád. V celkovém hodnocení to vychází zhruba nastejno. 60%(18.3.2012)