Toto pokračování natočené s odstupem tří let svědčí o úspěchu první části, a bylo vytvořeno zřejmě na základě diváckého zájmu. Tato naivní taškařice určitě nepatří k tomu nejlepšímu, co pan Podskalský režíroval, ale ani v dnešní době nezapadne a pobaví, pokud ji televize opráší a vytáhne ze svého archivu. Dost mi vadilo mužské převtělení Dáši Veškrnové, které se dle mého názoru nepovedlo a příběh taky díky slabému scénáři nebyl nijak převratný, Škoda dobrého nápadu.(14.6.2011)

• MM_Ramone

Po diváckom úspechu duchársko bosoráckej televíznej komédie "Ohnivé ženy" natočil režisér Zdeněk Podskalský starší volné pokračovanie "Ohnivé ženy sa vracajú". Jana Hlaváčová a Dagmar Veškrnová si opäť zahrali dve čarodejnice, ktoré sa tristo rokov po svojej poprave ocitli v socialistickom Československu. Je to na rovnakej úrovni ako pôvodný film. Nápad zaujímavý, nevšedný, ale technické, scénaristické a filmárske prevedenie nič moc. **(5.5.2018)

Zhruba v obdobném duchu jako první díl z této trilogie, možná dějově rozvinutější, s ještě větší crazy snahou. Důležité bylo, že se příliš nic neměnilo od daného konceptu. Režisér a herci zůstali ve stejném složení, ale občasné nenápadité vyřešení některých potenciálně dobře vyhlížejících situací, bylo jen na škodu. Z tohoto pohledu byl první díl lepší, tenhle zase měl větší spád. V celkovém hodnocení to vychází zhruba nastejno. 60%(18.3.2012)

Volné pokračování zábavné komedie Ohnivé ženy. Tento díl se mi zamlouvá o trochu méně než předchozí, ale i tak dokáže pobavit. Trochu mi neseděla Dáša Veškrnová v roli muže, ale i tak působila komicky a to přece jde. Líbila se mi změna prostředí oproti prvnímu dílu, ale dějově o něco slabší. I přesto hodnotím 4* protože zkrátka Ohnivé ženy patří k mým oblíbeným stálicím už od dětství.(27.8.2015)

"Od té doby, co jsem spadl do toho neosvětleného výkopu, se mi odborné znalosti poněkud pomaleji vybavují." Mně taky. Stejný mustr jako jednička, něco lepší (Suchařípa, jehož kreace toho, co "ještě pořád není tím ředitelem", dává vzpomenout na Fauna, Dagmar Veškrnová v ale naprosto absurdní mužské masce a roli, Šimánek), něco horší (jaksi delší prodlevy mezi zapamatování hodnými hláškami), ale jinak "je to stále stejné". Stejně dobré.(24.3.2012)