• ivishka
  **

  Tak to bylo dosti průměrné drama. Čekala jsem jaký ten pedofil bude sv*ně a že Kotek si tam vlastně zahrál jenom tu oběť. Ovšem Kotek byl ještě větší potvora, který prodával svoje tělo ve 14ti letech kdesi v jakémsi hotelu, protože mu otec přiškrtil kapesné. Odsouzený chlápek ani tak nebyl pedofil jako idiot, který se zamiloval do puberťáka a vlastně za nic mu platil peníze jenom proto, aby se to neprofláklo - je pravda, že už by si pak nikde neškrtl. Byl to vlastně jenom takový čajíček, který mi nic nedal a naopak mě obral o 85 minut mého drahoceného času. Vážně přemýšlím, že přestanu hazardovat se zdravím(tzn. přestat se dívat na české filmy).(16.9.2012)

 • horovska
  ***

  Je to "jen " televizní film a jako takový jej hodnotím. Přístup k postavám byl poněkud chladný až odtažitý. Oslovil mne spíše jako dokument, než jako drama. Ale neznamená to, že nebyl působivý. Ukázal, do jaké situace se dokáže dostat vcelku "normální" člověk s nižším stupněm sebeovládání. Vzpomněla jsem si na film "Hon", kde se do podobné situace dostane učitel zcela nevinný.... Co mne na filmu mrzelo, byla vyloženě odfláknutá hudba.(24.4.2014)

 • blackrain
  ****

  Tehdy pro mě téměř neznámý mladý herec Vojta Kotek zazářil jako kometa a předvedl, že v něm dřímá velký talent. Toho hajzlíka zahrál na výbornou. Po dlouhé době jsem mohla vidět v TV herečku Jorgu Kotrbovou. Hrála matku odsouzeného učitele. Nemyslím si, že se učitel osm dní po propuštění z vězeňské nemocnice oběsil sám v celé plné spoluvězňů. Že by všichni tak tvrdě spali? Určitě mu někdo k to mu pomohl. To se ale můžu jenom domnívat.(9.12.2009)

 • Rockerman
  ****

  Viděl jsem to až teď, deset let po vzniku a zaujalo mě to. Příběh hodného, ale "jiného" učitele, kterému se život otočí naruby po nešťastné a tragické nehodě. Film byl sice dost čitelný, ale měl dobrou zápletku a nechybělo mu napětí. Tento psycho-krimi-thriller se mi líbil. Moc se mi líbila paní psycholožka, ale v roli majora bych si dovedl představit někoho jiného než Jana Hrušínského, hrál tak nějak léžérně. Jinak určitě nadprůměrná televizní záležitost.(23.4.2013)

 • kOCOUR
  ***

  Poměrně dobře zahrané, se silnou příběhovou základnou, ale vyloženě otravným zvukem (tedy věcí, kterou většinou u TV filmů příliš neřeším). Dravé smyčce ve chvílích předpokládaného klidu mě několikrát nadzvedly ze židle, ale... ono se vlastně vůbec nic nedělo. To jen kamera zabrala věznici nebo se pokoušela o kulhavou zpomalovačku. Režisérova snaha se cení, zůstala tak někde ve dvou třetinách, pilovat by měl Ivan Pokorný hlavně moment překvapení a trochu se také vetřít do scénáře s nějakým nápadem a ne ho jen bezhlavě opisovat - vždyť on je ten, komu náleží právo posledního slova!(4.1.2004)

 • - Věznice, kde se odehrává valná část filmu, je vazební věznice Ruzyně. (rakovnik)

 • - Při rozhovoru v časopise Ona Dnes ze dne 1. září 2014 se Veronika Kubařová, která na filmu spolupracovala, uvedla, že se ve filmu  nakonec neobjeví, její záběry byly vystřiženy. (Radar)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace