Buddy - hvězda baseballu

• Česko Můj pes Buddy 4 - Basebalista (více)

Andrea se musí vypořádat se spoustou věcí. Josh odjíždí na vysokou, má malého brášku a jde poprvé na střední školu. Se svou kamarádkou Tamy vyzkoušela snad všechno, ale ani v jednom kroužku neuspěla. Zbývá poslední: baseball. Podaří se Andree dostat do týmu? (moviefilms)

B!shop

Fakt nechapu, jakto, ze se mi film libil. Nemel jsem co delat a v televizi nic jineho nebylo, tak jsem zapnul tenhle film s nulovym ocekavanim, jakmile jsem zjistil, ze hlavni hvezdy jsou dve maly holky a pes. Jenze jsem se dobre bavil, ne zas nijak extreme, ale nenudil jsem se a pribeh hezky odsejpal a ani ten pes neni tak strasnej. ()

Kamca_

První polovina filmu mě vcelku bavila, ale pak mě to postupně začalo nudit. Celkově jsem to čekala horší, ale na 60% to bohužel není a dám jen 40%. ()

Mr.Floyd

Tú jednu hviezdičku dávam len preto, že pre 5 až 7-ročné deti môže byť sledovanie tohto "rodinného filmu" celkom zaujímavé aj keď dosť zbytočné zabíjanie času. ()

Isomut odpad!

Nútiť nejaké zviera do športu je podľa mňa barbarské a neprístupné voči všetkým živočíchom na tejto planéte. Preto neuznávam takéto filmy nech je akokoľvek "dobrý". ()

Tumbik

Každý film o Buddym je stejný. Někomu nejde nějaký sport, přijde Air Bud a najednou mu to jde. Jak originální. 20% ()