Buddy - hvězda baseballu

Bud - hviezda bejzbalu

Komedie / Rodinný / Drama / Sportovní

Kanada / USA, 2002, 93 min

• Jazzzz

Na filmy kde je hlavním hrdinou mega talentovaný pes jsem asi už moc starý. Je to nuda o ničem...(11.2.2006)

• Kamca_

První polovina filmu mě vcelku bavila, ale pak mě to postupně začalo nudit. Celkově jsem to čekala horší, ale na 60% to bohužel není a dám jen 40%.(28.2.2014)

• Mr.Floyd

Tú jednu hviezdičku dávam len preto, že pre 5 až 7-ročné deti môže byť sledovanie tohto "rodinného filmu" celkom zaujímavé aj keď dosť zbytočné zabíjanie času.(8.4.2008)

• Paity

Nebetyčná blbost, kterou mohli natočit opět jen a jen v Americe. Tfuj, ztráta života.(7.7.2012)

Fakt nechapu, jakto, ze se mi film libil. Nemel jsem co delat a v televizi nic jineho nebylo, tak jsem zapnul tenhle film s nulovym ocekavanim, jakmile jsem zjistil, ze hlavni hvezdy jsou dve maly holky a pes. Jenze jsem se dobre bavil, ne zas nijak extreme, ale nenudil jsem se a pribeh hezky odsejpal a ani ten pes neni tak strasnej.(20.7.2006)