poster

Mořské panny (TV film)

 • USA

  Mermaids

 • Slovensko

  Morské panny

Akční / Fantasy / Romantický

USA, 2003, 84 min

Režie:

Ian Barry

Kamera:

John Stokes

Scénografie:

Stewart Burnside
(další profese)
 • Renie42
  ***

  Mě se takové filmy na toto téma líbí, asi proto, že jsem chtěla mít jako malá rybí ocas. Tenhle příběh nebyl zas tak supérní jako např. ve Žbluňk, ale neurazí a dá se na to dívat. Tři sympatické sestry a jejich příběhy na souši i na moři, hledající svoje štěstí, lásku a spravedlnost za smrt jejich otce.(22.8.2010)

 • misstake
  *

  Ptákovina na kterou se dá dívat, jedině když prší a vám je zapovězena zábava ostatní. Pár pěkných holek, které vám splní každé přání (nechápu ale, proč to tady kromě mytí lodí nikdo nevyužívá), tuna stupidních dialogů a děj pro pětileté děti, legrační gumové trojzubce, které se tady snaží používat jako zbraně, stejně tak gumové ploutve, které se podivně pohybují. Když neprší, nebrat.(29.3.2009)

 • igi B.
  *

  Banální a hloupoučce ukecaná, formou i obsahem laciná pohádka pro jednodušší dospělé, odhalující krom fešných těl hlavních protagonistek i falešné puritánské pokrytectví zvláštní rasy hollywoodšťanů. Nahé ploutve i ňadra dmoucí mořských panenek našinci popatřit umožněno ještě jest, bradavky pak ovšem jsou již zapovězeny. Nu a tak nakonec stačí pár trapně vyrobených dámsky-akčních scén, šarmantních kukučů a mýtologických plků - a to je vlastně vše. Bohové vod se musí v moři obracet... To už je snad fakt lepší strávit i to podmračené sobotní odpoledne kdesi u vody s nějakou svou kapustňačkou... :-/ - - - - - (Poprvé viděno v jedno srpnové sobotní podmračené odpoledne na tv Nova, komentář zde jako třetí - 23.8.2008)(23.8.2008)

 • dakarin
  ***

  Sice velice naivní, ale pro mě vcelku milé ;-) Nejde o žádnou akci, však vykreslení lidských vlastností nadprůměrně zdařilé. Pěkná TV pohádka pro dospělé - jako relax bych spíše DOPORUČIL :-) hluboce filozofovat lze jindy a super zajímavé honičky aut (vždy naprosto stejná 3-4 min. trvající stupidita) si vychutnat příště :-) Jemná a milá je třeba scéna s lachtanem v prvním setkání s druhou pannou na pevnině...(27.7.2013)

 • Djkoma
  *

  Zlehka navazující (a podobné) slavnému Žbluňk!, ale ani zdaleka tak příjemné a sympatické. Sličná trojice spoře oděných dívek určitě potěší, ale nevěřím, že mořské panny nutně musí mít plavky...:) Jinak opravdu hodně nenáročná zábava, kterou jsme u snídaně dokázal skousnout, ale v jinou dobu bych si netroufl...(1.11.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace