Ukradené Vánoce (TV film)

Stealing Christmas

Ukradnuté Vianoce

Romantický / Drama / Komedie / Krimi

USA, 2003, 86 min

Další z řady zajímavých a originálních vánočních filmů. Zloděj Jack vykrade s parťákem obchoďák a pak uteče ochrance v kostýmu Santa Clause a dojede až do malého městečka, kde je zaměstnán jako Santa Claus v prodejně stromečků. Získá si důvěru většiny zdejších lidí, ale to je jen zástěrka, aby zde mohl na Štědrý večer vykrást banku. Nebo je schopen se změnit? Děj je zde originální a neotřelý a film funguje tak, jak má. I té vánoční pohody a atmosféry si zde užijete dostatek. Mne se to docela líbilo, ale i přesto dávám tři hvězdičky, což je asi takový nejspravedlivější odraz kvality tohoto filmu. Ale rozhodně je na co se koukat a mne se to líbilo a rád se na to kdykoliv kouknu znovu.(29.12.2007)

Prekvapivo kvalitný televízny snímok, ktorý prekvapivo nenudí a má prekvapivo dobré herecké výkony. Prekvapivo som prekvapený, že sa mi to prekvapivo páči.(27.2.2011)