Reklama

Reklama

Lily najde skříňku s deníkem a přečte si ho. Potom se rozhodne, že změní svůj život a promění se v divokou ženu. Začne chodit se spolužákem a se svým profesorem najednou a problémy začínají... (oficiální text distributora)

Recenze (33)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Z žánrového hlediska je Lily jen hodně slabým odvarem jedničky. Nejde totiž vůbec o thriller ale o jakési jehce erotizující romantické drama, u něhož si v závěru nějakým zázrakem tvůrci vzpoměli, na co vlastně navazují a tak tam rychle horkou jehlou nějakou tu "jakože napínavou" thriller scénu dopsali (čímž ale jen už tak slabému filmu tu hlavu pod hladinou přidrželi o něco déle). Opravdu je ta původní premisa záporačky změnena v v podstatě oběť a opravdu z toho vyplývá, že za to všechno může ona? Chce se mi věřit, že jsem to jen všechno blbě pochopil. Na druhou stranu to vlastně není nic jiného než jen film o strašně krásné mladé holce, jejíž krásou je řečeno vše. A Alyssa Milano tehdy byla strašně krásná mladá holka. Takže vlastně účel byl splněn. Jen měl tvůrcům někdo říci, že by to měl být i trošku dobrý film, kromě toho, že tam hraje hezká mladá buchta. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Ahoj, jmenuji se Alyssa Milano, jsem zatraceně sexy a předpokládám, že ještě nějaký ten pátek budu, nejprve vám ukáži své pravé a pak i levé ňadro, líbí? Věděla jsem, že ano. Mám jen jediný problém. Nedokáži vyhodit svého agenta, který opakovaně (stejně jako já) nerozezná kvalitní látku od blábolu, který je bez atmosféry, napětí či jakékoliv přidané hodnoty. ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) Fakt, že jsem se tentokrát rozhodl vynechat svoji oblíbenou hlášku, která mě zaujala, pobavila či takovou, která by alespoň částečně vystihovala podstatu či nosnější myšlenku filmu, souvisí s tím, že Jedovatý břečťan 2 tvůrci vybavili na úkor nahého těla hlavní představitelky tak plochým a polovičatým scénářem, že ve filmu přes takřka dvouhodinovou stopáž žádný za zmínku stojící dialog či repliku prostě i ten nejpozornější divák nenajde, i kdyby si prst v prdeli dvakrát zlomil !! Alyssa Milano nepatří k sexuálním dračicím, z nichž bych si poslintal límeček košile, ale je obecně považována už léta za sex symbol, budiž, má své kouzlo, a tak jistě tvůrcům nesežerete tu slibovanou ošklivku, když její ošklivost souvisí spíš s totálním nevkusem, co se oblékání týká.. Ostatně distributor se buď zasekl u scény, kdy Alyssa poprvé ukáže svá legendární kůzlata, a dál ve sledování nepokračoval nebo jeho IQ dosahuje přibližně hodnoty hranice plnoletosti, ať už v Evopě či ve Státech, protože ty údaje o obsahu na bookletu o ničem jiném nesvědčí.. Poison Ivy naprosto postrádá napětí, soft erotické scény dnes nikoho nenadchnou, režisérka Anne Goursaud vrší jedno klišé na druhé tak neumětelsky, až jednoho bolí oči, a tak to za vlasy přitažené směšné finále ani nemůže překvapit.. Soundtrack Josepha Williamse se však celkem povedl, což dohromady s odhalenou Alyssou snad i na ty dvě hvězdičky postačí.. Příště už tak milosrdný nebudu, jistě ne k režisérce, která si po této sračce střihla i pokračování 9 1/2 týdne, což asi znamená, že na rozdíl ode mě našla jisté zalíbení v rádoby erotických thrillerech !! ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Citlivá Lily odchází studovat uměleckou školu do Los Angeles. Zpočátku dbá své dobré výchovy, kterou jí rodiče vštípili na rodném středozápadě, čímž udiví i spolubydlící. Potom však objeví erotické fotografie a deník bývalé obyvatelky pokoje, dívky Ivy, která měla nebezpečnou schopnost omotat si kolem prstu každého muže. Deník na ni zapůsobí natolik, že se Lily pod jeho vlivem začne měnit. Začne si to sexuálně rozdávat se svým spolužákem a také se svým profesorem a je zaděláno na provokativní edrotický thriller, mohlo by se říct, ale není tomu tak. Tím nejvýraznějším na tomhle filmu jsou odhalené půvaby Alyssa Milano. Film jinak zaniká svým velmi nevýrazným zpracováním a sází na nahou kůži hlavní představitelky. Mé hodnocení: 40% ()

numi 

všechny recenze uživatele

Vlasy mi hrůzou nevypadávaly, takže to máme jednu hvězdičku. A ani jsem zoufale nebušil hlavou o klavír, což krom sousedů ocením i já, a to druhou hvězdičkou. A tím skončím. Teď se vrhnu do kritiky... ;o) Tento film je naprosto a zcela bez náboje. S takovým scénářem by zázraky neudělal žádný režisér a ani žádní "velcí" herci. Alyssa Milano je krásná mladá dáma, která umí být zatraceně sexy, takže její filmová proměna v sexy ženu je tak trochu špatně uvěřitelná, a to i přesto, že se ji filmaři, dle telenoveláckých předpisů, pokusili navléct do extra asexuálních šatů, dali jí prošoupané boty a zahalili ji do kloboučku (mimochodem - byla v něm docela sexy, že?). Chyběl falešný předkus - to ví přece každý... ;o) Takže zpátky k tomu scénáři. Námět je dobrý, teda ne ten s deníkem - to je blbost, ale ten učitel, co nesmí malovat a tak, ale jak s ním bylo naloženo je opravdu zoufalé. Prostě a jednoduše si přečtěte ty dvě věty od distributora ("Lily najde skříňku s deníkem a přečte si ho. Potom se rozhodne, že změní svůj život a promění se v divokou ženu. Začne chodit se spolužákem a se svým profesorem najednou a problémy začínají..."), odmyslete si ten výmysl, že Lily s tím profesorem chodí - on se jí snaží sbalit a ona je zmatená, ale nic spolu nemají, a pak si pusťe posledních deset minut filmu. A to je vše. Pobavíte se asi stejně jako já, až na to, že já viděl Alyssu Milano nahou... Ha!;) Dvě hvězdy a ani o chlup víc. [duben 2006] ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Film je známý jako jeden z prvních, ve kterém Alysa Milano prolomila hranici mezi dětskou a dospělou herečkou. Posléze sa stala sexuálním symbolem. (Terva)

Reklama

Reklama