Jedovatý břečťan 2: Lily

Anne Goursaud

Chloe King

Suki Medencevic
  • Frajer42

Ze série břečťanů mi tenhle díl přišel jako vůbec nejvíc nejlepší. Kdovíjaká poklona to však není. Byl zde jakýsi zasekaný jednoduchý děj, který neměl snahu jít kupředu. Naštěstí byl film naplněný sympatickými herci, na které se dalo dívat, i když se vlastně nic nedělo. S přihlédnutím na vysoce sexy Alyssa Milano musím prostě alespoň * dát.(1.7.2011)

• dopitak

Klasický soft-soft "eroťák" z doby, kdy Nova dávala podobné noční dobrodružství pro nás tehdy náctileté. Klasika - to znamená velmi omezený děj se spoustou logicky nevysvětlitelných zvratů (divák si je stále nucen říkat: "to je náhoda!"), která je v tomto případě celá postavena na půvabu Alyssy Milano - což kupodivu celkem funguje. Žádné vyšší ambice však film nemá a připitomělý konec pohřbí i poslední zbytek nadějí.(17.3.2009)

• ScreamJay

Ach můj filmový Bože, copak už se jednou nepoučí a pochopí, že když původní film nebyl nic extra pak pokračování je z 90% pěkný propadáček? Tady to platí stejně jako Euro v Unii. Jednička jak jsem psal v její recenzi nebyla nic extra thriller ovšem co jak se říká nepokonili tehdy, zkonili teď. K duhu mi jde výběr hudby a slušná kamera. Ovšem po herecké stránce je film stejně kvalitní asi jako "značková" obuv z tržnice, tudíž spíš než thriller mi připomíná teenage film pokoušející se o napětí. Paní režisérce bych doporučil jiný žánr na který by se měla specializovat, scénáristům aby si zase zjistili co je podstatou thrillerů čiliže napětím protkané scény s pokud možno nečekaným a šokujícím koncem. Ale když už se budete jó nudit, riskněte to s tím, že se váš stav pravděpodobně ještě zhorší.(22.6.2004)

• Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) Fakt, že jsem se tentokrát rozhodl vynechat svoji oblíbenou hlášku, která mě zaujala, pobavila či takovou, která by alespoň částečně vystihovala podstatu či nosnější myšlenku filmu, souvisí s tím, že Jedovatý břečťan 2 tvůrci vybavili na úkor nahého těla hlavní představitelky tak plochým a polovičatým scénářem, že ve filmu přes takřka dvouhodinovou stopáž žádný za zmínku stojící dialog či repliku prostě i ten nejpozornější divák nenajde, i kdyby si prst v prdeli dvakrát zlomil !! Alyssa Milano nepatří k sexuálním dračicím, z nichž bych si poslintal límeček košile, ale je obecně považována už léta za sex symbol, budiž, má své kouzlo, a tak jistě tvůrcům nesežerete tu slibovanou ošklivku, když její ošklivost souvisí spíš s totálním nevkusem, co se oblékání týká.. Ostatně distributor se buď zasekl u scény, kdy Alyssa poprvé ukáže svá legendární kůzlata, a dál ve sledování nepokračoval nebo jeho IQ dosahuje přibližně hodnoty hranice plnoletosti, ať už v Evopě či ve Státech, protože ty údaje o obsahu na bookletu o ničem jiném nesvědčí.. Poison Ivy naprosto postrádá napětí, soft erotické scény dnes nikoho nenadchnou, režisérka Anne Goursaud vrší jedno klišé na druhé tak neumětelsky, až jednoho bolí oči, a tak to za vlasy přitažené směšné finále ani nemůže překvapit.. Soundtrack Josepha Williamse se však celkem povedl, což dohromady s odhalenou Alyssou snad i na ty dvě hvězdičky postačí.. Příště už tak milosrdný nebudu, jistě ne k režisérce, která si po této sračce střihla i pokračování 9 1/2 týdne, což asi znamená, že na rozdíl ode mě našla jisté zalíbení v rádoby erotických thrillerech !!(13.8.2013)

• castor

Ahoj, jmenuji se Alyssa Milano, jsem zatraceně sexy a předpokládám, že ještě nějaký ten pátek budu, nejprve vám ukáži své pravé a pak i levé ňadro, líbí? Věděla jsem, že ano. Mám jen jediný problém. Nedokáži vyhodit svého agenta, který opakovaně (stejně jako já) nerozezná kvalitní látku od blábolu, který je bez atmosféry, napětí či jakékoliv přidané hodnoty.(26.7.2014)

• - Film je známý jako jeden z prvních, ve kterém Alysa Milano prolomila hranici mezi dětskou a dospělou herečkou. Posléze sa stala sexuálním symbolem. (Terva)