Reklama

Reklama

Jedovatý břečťan 2: Lily

  • USA Poison Ivy 2 (více)
všechny plakáty

Lily najde skříňku s deníkem a přečte si ho. Potom se rozhodne, že změní svůj život a promění se v divokou ženu. Začne chodit se spolužákem a se svým profesorem najednou a problémy začínají... (oficiální text distributora)

Recenze (33)

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Ano, je to šílená hovadina, ve které se střídá jeden blábol za druhým (tím myslím hlavně ten deník, který ve filmu neměl snad žádnou větší pointu a byl absolutně nedomyšlený). Na druhou stranu film disponuje sympaťákem Xanderem Berkeleym, kterého fakt můžu. Přihoďte si k tomu, že ztvárnil roli umělecky založeného profesora a že už jsem dlouho ve filmu nenarazila na roli tam blízkou mojí osobnosti (tedy až na posledních 15 minut) a hned vám asi bude jasné, proč jsem tomu hodila ty 4*. Pokud by byl v hlavní roli nějaký biolog ztvárněný jiným hercem, pravděpodobně bych se na to ani nedodívala a uvažovala bych o hodnocení mezi jednou a dvěma hvězdičkami. Jenže, jak už jsem řekla, Xander si vzhledem k mojí duši vystřihl takového sympaťáka, že jenom kvůli němu tenhle film vynáším tak vysoko. A to měl hrát snad největšího záporáka celého filmu, což by vás jen mělo přitvrdit v tom, že tenhle film je prostě odpad a vy si tyhle moje kecy nemáte radši vůbec číst :-)) ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Citlivá Lily odchází studovat uměleckou školu do Los Angeles. Zpočátku dbá své dobré výchovy, kterou jí rodiče vštípili na rodném středozápadě, čímž udiví i spolubydlící. Potom však objeví erotické fotografie a deník bývalé obyvatelky pokoje, dívky Ivy, která měla nebezpečnou schopnost omotat si kolem prstu každého muže. Deník na ni zapůsobí natolik, že se Lily pod jeho vlivem začne měnit. Začne si to sexuálně rozdávat se svým spolužákem a také se svým profesorem a je zaděláno na provokativní edrotický thriller, mohlo by se říct, ale není tomu tak. Tím nejvýraznějším na tomhle filmu jsou odhalené půvaby Alyssa Milano. Film jinak zaniká svým velmi nevýrazným zpracováním a sází na nahou kůži hlavní představitelky. Mé hodnocení: 40% ()

Reklama

k212 

všechny recenze uživatele

Jako eroťák pro teenagery, wow :-) proč ne. Všichni jsou krásní, hodní nebo zlí, slizký učitel (který mě byl skutečně nejsympatičtější) se sápe po své nové inspiraci se vším všudy a je mu zcela jedno, že ten nový objekt stejnou měrou využívá jeho a ještě stíhá rozložit rodinku, ve své stupidní frustraci z toho, že je obyčejná(ý) hm hm. No natočit to třeba Adrian Lyne, asi by to byla hustá kaše. Stejně jako kdyby se scénáře chopil někdo méně zasažený otřepanými klišé, nebylo by břečkovitého a naprosto zbytečného konce. Okatý děj a pointy, který si film vypůjčil od lepších bratránků, ho ještě nedělá dobrým. I když musím tu jednu hvězdičku dát za mé neustálé očekávání něčeho hutnějšího a kompaktnějšího, protože mě namlsaly podivně dětské obrazy a smyslný tvůrčí proces, což je vlastně asi jediné plus na tomhle nočním béčku. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Ahoj, jmenuji se Alyssa Milano, jsem zatraceně sexy a předpokládám, že ještě nějaký ten pátek budu, nejprve vám ukáži své pravé a pak i levé ňadro, líbí? Věděla jsem, že ano. Mám jen jediný problém. Nedokáži vyhodit svého agenta, který opakovaně (stejně jako já) nerozezná kvalitní látku od blábolu, který je bez atmosféry, napětí či jakékoliv přidané hodnoty. ()

ScreamJay 

všechny recenze uživatele

Ach můj filmový Bože, copak už se jednou nepoučí a pochopí, že když původní film nebyl nic extra pak pokračování je z 90% pěkný propadáček? Tady to platí stejně jako Euro v Unii. Jednička jak jsem psal v její recenzi nebyla nic extra thriller ovšem co jak se říká nepokonili tehdy, zkonili teď. K duhu mi jde výběr hudby a slušná kamera. Ovšem po herecké stránce je film stejně kvalitní asi jako "značková" obuv z tržnice, tudíž spíš než thriller mi připomíná teenage film pokoušející se o napětí. Paní režisérce bych doporučil jiný žánr na který by se měla specializovat, scénáristům aby si zase zjistili co je podstatou thrillerů čiliže napětím protkané scény s pokud možno nečekaným a šokujícím koncem. Ale když už se budete jó nudit, riskněte to s tím, že se váš stav pravděpodobně ještě zhorší. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Film je známý jako jeden z prvních, ve kterém Alysa Milano prolomila hranici mezi dětskou a dospělou herečkou. Posléze sa stala sexuálním symbolem. (Terva)

Reklama

Reklama