poster

Nimrod východní Afriky (TV film)

 • anglický

  Nairobi Affair

 • slovenský

  Aféra v Nairobi

Drama

USA, 1984, 95 min

Scénář:

David Epstein

Kamera:

Ronnie Taylor

Hudba:

Charles Gross

Střih:

Eric Albertson

Kostýmy:

Brad R. Loman
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • Pohrobek
  **

  Celkem snesitelné a nijak zvlášť nudné. Chybí více hereckého prožitku a postupné krystalizace vztahu otce a syna - vina neschopného scénáristy Davida Epsteina - srovnej naprosté umrtvení skvělé Edgarovy povídky Vraždy v ulici Morgue. Heston se docela snaží a díky němu se nejedná o žádnou hrůzu.(23.8.2005)

 • Rob Roy
  **

  Skouknout všechny filmy s Charltonem Hestonem je moje povinnost i přes to, že to je opravdu slabý televizní film.(15.11.2003)

 • anais
  **

  Nudný film. Otec (Heston) průvodce pto turisty africkou stepí. Miluje dívku Ann. Ta dřív chodila s jeho synem, který pro vládu loví pytláky. Mezi těmi dvěma samozřejmě panuje nevraživost. Náhodou se setkají urostřed divoké africké přírody, a otec se synem se společně vydají po stopách pytláků. Usmíření už je na spadnutí Od prvních minut je jasné jak film dopadne (SPOILER-otec zemře, naštěstí se se synem smíří). Děj plyne nezáživně, nezachraňuje ho ani Jonathan Rhyes Meyers v roli zlodušského pytláka. Pocit ztraceného času jaký jsem při sledování měl se nedá popsat. No nic, alespoň mám o recenzi víc:-)(13.8.2005)

 • eye candy
  ***

  je to nuda a desna pakarna ale prece jen jakous takous uroven to ma, v porovnani s jinyma jeste vetsima pakarnama. Jen se fakt divim ze se hestonovi chce na stary kolena votravovat s necim tak debilnim no asi se chtel opalit a zastrilet si z flinty. A ten preklad to se na nas zase nekdo udelal:)(5.10.2005)

 • majo25
  ***

  Dráma s prostredia keňskej buše a tiež lovcov slonoviny, v hlavnej úlohe s charizmatickou a veľkou hereckou persónou - Hestonom. Kupodivu neťahá film iba on, ale aj Rhys-Davies, známy väčšinou so záporných rolí. Film skôr ako poľovanie na lovcov ponúka pohľad do zložitých medziľudských vztahov, veľakrát stráca tempo a akčné scény sú kostrbaté. Vidieť "utekať" či obtiažne liezť na skaly staršieho herca akým bol už vtedy Heston, tiež nie je bohviečo. Hodnotenie: 55%(13.9.2014)

 • Titus
  *

  No, unudil jsem se k smrti. Dávám jednu hvězdu a to za Charltona. John Savage se zde opravdu deklasoval.(6.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace