Sofia se jednoho dne rozešla se svým přítelem Federicem. Byl to pro ni veliký šok, protože si myslela, že už se nikdy do nikoho jiného nezamiluje. Jenže byla na omylu a po nějaké době se seznámila s Jorgem. Měli spolu svatbu a vychovávají dvě děti. Dceru Andreu a syna Mema, který je těžce nemocný. Z Jorgeho se vyklube zlý a nevlídný muž a Sofii opustí, protože si našel milenku. Sofie se vrátila na místo, kde prožila lásku s Federicem. Po nějaké době se spolu setkali... (duklak2)

ScreamJay odpad!

Tři a půl minuty, wow já se překonávám. Precizní herecké výkony, emoce na vysoké úrovni a ta zápletka, mamamíja to je originál. Takže teď už konec hodnocení reklamy ve vysílání a můžu hodnotit telenovelu. "......................................echm........................." no a to je asi tak všechno co můžu říct. Proč jen to hodnocení nejde do mínusu???? ()

IllIlIlIIl odpad!

Ubohá, bohužel trapná, prostoduchá, čitelná a naivní telenovela. Co více dodávat? To jedno ,,kouzelné,, slovíčko hovoří za vše - telenovela! ()

Besyn odpad!

Podíval jsem se na jeden díl jen proto,abych byl oprávněn tomu dát odpad.A byl to opravdu kurva odpad !!!!!!!!! ()