Parchanti nebo poldové?

The Mod Squad

Akční / Thriller

USA, 1999, 92 min

Parchanti jsou poldové, poldové jsou parchanti a přesto se v tom nelze ztratit. Příběh je totiž lehce průhledný a naivní autorovy snahy o jeho zašmodrchání neskončily úspěchem. U mne tedy leccos zachraňuje ústřední trio, neboť Peter je úžasně zábavný trotl, na Julii je radost pohledět a Linc je tak jedinečně černý, že by klidně mohl být terčem rasistických vtipů doktora House. Celkově je to sice slabší kousek, ale o pár docela vtipných situací se v něm zakopnout dá.(29.4.2014)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $13,263,993Tržby Celosvetovo $-(2.12.2009)

Podání absentující více výrazných barev. No chvilku jsem si na něj zvykal. Stejně tak na klub s podivnou hudbou a měl jsem obav, aby se v něm snímek neodehrával celý. Změna prostředí pro mě byla jako slitování. Dějově snímek nenabízí nic moc převratného. Není ani příliš napínavý a hudba stojí za starou bačkoru. Proč tedy čtyři? No kvůli obsazení přeci. Na Omara Eppse jsem byl hned zvědav. No vypadá pořád stejně jako v Housovi jako by se ho stárnutí netýkalo. Giovanni RIbisi je prostě frajer, co se týče rolí troubů. Josh Brolin v devěta devadesátém a má oblíbená Claire Danes. Takže nakonec jsem hodně snímku odpustil a bavil se při sledování výše zmíněné trojice + jednoho lumpa.(13.8.2010)

• corpsy

Celým filmom sa plazí nuda a nevýraznosť. A myslím si, že v akčných komédiách by sa to stávať nemalo. Ak sú akčné a ak sú komédie.(9.1.2011)

Na tú tretiu hviezdičku to vytiahne hlavne ústredná trojica.(25.10.2010)