Tučňák Amundsen (TV film)

• Německo

Amundsen der Pinguin

Tučniak Amundsen

Rodinný / Dobrodružný

Německo, 2003, 90 min

• strelenaL

Za Tillíka :-)(31.12.2009)

• LordSnape

Za Tilla jedna navíc. :)(3.10.2009)

• Colonist

Německé TV filmy - odpad. Německé TV filmy s dětmi - odpad. Německé TV filmy se zvířaty - odpad. No a tady máme všechno tohle dohromady, tak jaké jiné hodnocení bych mohl dát?(14.7.2007)

• hirnlego

Tak z tohohle paskvilu mi v hlavě utkvěla jediná hláška, kterou pronesl Till, hrající zde totálního blbečka: "no za tepla asi ne, šéfe" - jen si za boha nemůžu vzpomenout, co "za tepla ne" - akorát vím, že mě to rozesmálo.....no ale jinak samozřejmě sračka největší - ta 1* je proto, že jsem to naštěstí viděla pouze jednou a už si to zas tak moc nepamatuji - jediné co vím: Till vtipně debilní, film uboze debilní...ocení ho snad jen nejmladší publikum (případně pubertální fanynky zpěváka z Rammstein).(13.5.2006)

• Easykk

Můžete mi doprdele říct kdo že je to ten Till, když mu tady všichni dávaj hvězdičky?? To má bejt někdo známej?? Já znám akorát Tilla Eulenspiegela a toho jsem tam neviděl. Tak jak mám potom doprčic ospravedlnit ty dvě hvězdičky?? Už vim, jedna za tučňáka a druhá za to, že Till už od té doby v ničem nehrál :))(8.9.2010)