Dobrý soundtrack. Toť asi všetko. Kde je kurník vyvrcholenie? Všetci prišli do jednej miestnosti, povedali si aký sú všetci ostatní úbožiaci a šli domov. Hlavný hrdina bez škvrnky. žiaden milostný trojuholník, nič. Čmuchám, čmuchám obrovský potenciál, žiaľ zrejme ho zabili a zakopali niekde veľmi hlboko. Jediné čo celý čas ťahá film je prekvapivé odhalenie, že Liv Tyler sa nenarodila ako elfka (23) a v časoch dávno minulých bola tínedžerka. Táto informácia ma úplne odzbrojila a dokázal som ju spracovať až so záverečnými titulkami. Celý herecký ansámbel sa celkom snažil, boli charizmatický a hralo im to dobre. Škoda réžie (tudy cesta nevede Tome) a prosťučkého deja. Jednohubka, nič viac, nič menej,(4.8.2014)

Komediálně laděný příběh jedné "one hit wonder" kapely, jejíž hit vám bude na konci lézt krkem tak, že si ho budete zpívat ještě týden. Jinak docela příjemná hudební oddechovka s několika zbytečnými zápletkami/postavami/klišé, ale i několika zajímavými postavami, bubeník Guy Paterson je naprosto parádní.(9.8.2014)

S tímhle filmem Toma Hankse se to má bohužel podobně, jako s titulním hitem skupiny The Wonders - tedy na jedno poslechnutí dobré, nasazený rytmus fajn, i ten text ujde, ale jakmile "That Thing You Do" dozní, už si ho nebudete chtít pustit znovu. Tom Hanks je geniální herec, ale jeho režijní filmografie (a teď myslím i daleko slabší Mojí krásnou učitelku) nestojí za větší pozornost.(20.12.2013)

Jsem rocker, muzikant, fanda Betatles a tento film v mých očích prostě nemá chybu!!! Pokud by byla nějaká definice s příkladem mnou nenáviděné definice "guilty pleasure", tak tento film a já, budeme vzorový příklad!! Musím se přiznat, že když jsem ho viděl v roce jeho vydání, tak jsem Hanksovi díky závěrečným titulkům uvěřil, že je to podle skutečné události... V té době existovala i webová stránka této smyšlené kapely... Vynikající soudtrack mám naposlouchaný snad tisíckrát, a film jsem viděl v češtině (dabing je zde výborný) i angličtině tolikrát, že si jej pamatuji slovo od slova!! Bohužel je to tak a nikdo mi to nijak nevyvrátí... Kdybych měl vyzdvihnout některé herce (samozřejmě mimo vždy dokonalého Toma Hankse), tak Tom Everett Scott a Steve Zahn jsou naprosto skvělí!! Ostatní je skvěle doplňovali... 111% (21.11.2014)

Já jsem se určitě u That Thing You Do, bavila. Takový ten klasický hudební sen, který se každému nevyplní, i když o něj usilujete usilovněji. T. Hanks má báječné postřehy a vůbec jeho režie nebyla špatná. Tento film byl pěkně odstupňovaný, měl jemný nájezd, měl vlídný rozjezd, a taky nepostrádal spád, který se vyústil v příznačný závěr. Co víc je třeba? =) 6/10(13.4.2014)