• 2rady
  ***

  Dobrý soundtrack. Toť asi všetko. Kde je kurník vyvrcholenie? Všetci prišli do jednej miestnosti, povedali si aký sú všetci ostatní úbožiaci a šli domov. Hlavný hrdina bez škvrnky. žiaden milostný trojuholník, nič. Čmuchám, čmuchám obrovský potenciál, žiaľ zrejme ho zabili a zakopali niekde veľmi hlboko. Jediné čo celý čas ťahá film je prekvapivé odhalenie, že Liv Tyler sa nenarodila ako elfka (23) a v časoch dávno minulých bola tínedžerka. Táto informácia ma úplne odzbrojila a dokázal som ju spracovať až so záverečnými titulkami. Celý herecký ansámbel sa celkom snažil, boli charizmatický a hralo im to dobre. Škoda réžie (tudy cesta nevede Tome) a prosťučkého deja. Jednohubka, nič viac, nič menej,(4.8.2014)

 • Dementra
  ***

  Komediálně laděný příběh jedné "one hit wonder" kapely, jejíž hit vám bude na konci lézt krkem tak, že si ho budete zpívat ještě týden. Jinak docela příjemná hudební oddechovka s několika zbytečnými zápletkami/postavami/klišé, ale i několika zajímavými postavami, bubeník Guy Paterson je naprosto parádní.(9.8.2014)

 • Beagle
  ***

  S tímhle filmem Toma Hankse se to má bohužel podobně, jako s titulním hitem skupiny The Wonders - tedy na jedno poslechnutí dobré, nasazený rytmus fajn, i ten text ujde, ale jakmile "That Thing You Do" dozní, už si ho nebudete chtít pustit znovu. Tom Hanks je geniální herec, ale jeho režijní filmografie (a teď myslím i daleko slabší Mojí krásnou učitelku) nestojí za větší pozornost.(20.12.2013)

 • RedRose
  *****

  Jsem rocker, muzikant, fanda Betatles a tento film v mých očích prostě nemá chybu!!! Pokud by byla nějaká definice s příkladem mnou nenáviděné definice "guilty pleasure", tak tento film a já, budeme vzorový příklad!! Musím se přiznat, že když jsem ho viděl v roce jeho vydání, tak jsem Hanksovi díky závěrečným titulkům uvěřil, že je to podle skutečné události... V té době existovala i webová stránka této smyšlené kapely... Vynikající soudtrack mám naposlouchaný snad tisíckrát, a film jsem viděl v češtině (dabing je zde výborný) i angličtině tolikrát, že si jej pamatuji slovo od slova!! Bohužel je to tak a nikdo mi to nijak nevyvrátí... Kdybych měl vyzdvihnout některé herce (samozřejmě mimo vždy dokonalého Toma Hankse), tak Tom Everett Scott a Steve Zahn jsou naprosto skvělí!! Ostatní je skvěle doplňovali... 111% (21.11.2014)

 • lucijelucije
  ***

  Já jsem se určitě u That Thing You Do, bavila. Takový ten klasický hudební sen, který se každému nevyplní, i když o něj usilujete usilovněji. T. Hanks má báječné postřehy a vůbec jeho režie nebyla špatná. Tento film byl pěkně odstupňovaný, měl jemný nájezd, měl vlídný rozjezd, a taky nepostrádal spád, který se vyústil v příznačný závěr. Co víc je třeba? =) 6/10(13.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace