poster

Boys Be... (TV seriál)

 • USA

  Boys Be...

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 2000, 13x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Larky
  ****

  Ultrapříjemný romantický seriál mapující jeden rok života party lidí a s ním i spojené jednotlivé roční období.Krásně a docela poklidně plyne, je realistický, žádné přehnané charaktery, emocionálně vypjatější scény nejsou vůbec vyhrocené, jako u většiny ostatních romancí, ale prostě nějak dopadnou, netlačí se na pilu.Postavy jsou věrohodné, sympatické, každá má svůj sen, musí řešit problémy s láskou, každá je zajímavá.Vzhledem k tomu, že seriál vyšel v prvním roce nového milénia, mohl si dovolit právě události přerodu z 20. do 21. století věnovat jeden díl, který je velmi stylový a povedený.Závěr serie sice po vztahové stránce úplně vše nevyřeší, ale tady je to spíš ku prospěchu věci.Boys Be... je velmi, velmi kvalitní seriál u kterého nebýt lehce odfláklé animace postav a slabé hudby šel bych klidně výš než ,,jen´´ na lepší 4*.(20.4.2011)

 • maneki_neko
  *****

  Melancholický seriál o třech zcela odlišných kamarádech ze střední školy, z nichž každý řeší různá trable a prožívá svou první lásku. Skvělé písně doprovázející osudové okamžiky v některých dílech jsou nezapomenutelné.(21.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace