Digimon - hranice (TV seriál)

Digimon Frontier

Dejimon furontiâ

デジモンフロンティア

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2002, 50x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

• Xeelee

No tak tohle je fakt hnus fialovej! Seriál Strážci vesmíru je proti Digimonům dílo epických rozměrů.(26.10.2008)

• prome

Jestli se na nějakou epizodu 1. Digimonu dalo aspoň nějak kouknout, tak tady to nejde. Hrůza.(2.3.2010)

Pro mně tohle byli nejlepší Digimoni, tohle mně bavilo fakt mrtě:) 5/10(24.8.2013)

• majxik

Jedine co muze byt mene kvalitni jsou teletabies...(21.8.2011)

• Starletka

Viděla jsem jenom pár dílů (když je dávali v TV a nic jiného tam zrovna nebylo), ale nezaujalo. 3/10(1.4.2015)

No čo na to povedať.Keď som bol malý, tak som tento seriál zbožňoval a nevynechal som snáď jediný diel.Teraz sa mi už protivý, ale ja hodnotím to čo bolo a nie to čo bude.Takže za 5, jednoznačne.(29.3.2008)

Mě to v dětství fakt zaujalo. I když to celkem blblo hlavu ale je to pro mě ucházející.(30.10.2011)

Nehanbíte sa vôbec tu na to nadávať? Vždy najviac kritizujú práveže Tí, ktorí ani prstom nepohnú. Dieťa vie hádam samo čo chce vlastne pozerať. Iba Vaša obmedzenosť je schopná mu v tom brániť. - Keď niečo nechce tak to hádam nebude pozerať. Rozhodnutie by malo byť výhradne a výlučne na ňom. Ak ste takí veľmi múdri, vytvorte Vy nejaký anime seriál podľa Vašich predstáv a ja Vám budem naň posielať kritiku. Na rozdiel od Vás však neobjektívnu kritiku nenapíšem, aká sa tu z Vaších prstov priam valí. - Niektorí užívatelia by sa rozhodne mali naučiť rozdiel medzi objektívnou a neobjektívnou kritikou. Bohužiaľ. Tú, ktorú napísali konkrétne tu; je práveže tá neobjektívna. Pre lepšie pochopenie. Podľa toho ako Vy tu píšete, zrovna tak by som mohol hodnotiť aj ja Vás a Vaše zmýšľanie. Bez urážky.(27.2.2015)

• tyzmrde

SERIÁL MÁ POCTIVÝCH 21%(19.9.2018)