Slayers Evolution-R (TV seriál)

• japonský

スレイヤーズ EVOLUTION-R

Slayers Evolution-R

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2009, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

V dokončení příběhu ze Slayers Revolution, jak říká Genryuusai, vtipy v mnoha chvílích skutečně chybí. Ovšem mně tuto ztrátu vynahradil díl parodující telenovely. Navíc se dozvíme něco málo nového ze Zelgadisova a Rezova příběhu. Osobně mě nejvíc mrzí, jak chabě scénář naložil se Zuumou. Slabé ****.(4.5.2009)

Na Slayery je to až nezdravě vážné a plné děje. Navíc se to do sebe snažilo zakomponovat skoro všechny postavy, co jich jen ve světě Slayers je, což většinou nebývá dobrá volba. Tady se to ale imho vcelku povedlo a i když to má trochu nudnější pasáže, kde opravdu ty vtipy chybí, jde o hezkou možná-tečku za všemi předchozími seriály.(22.4.2009)

U Revolutionu jsem se chvílemi velmi nudil, nicméně pokračování už překvapilo. Vrací se to lehce do starších kolejí, i když je to bráno vážněji. S celkovým výsledkem jsem spokojen, jen se mi už přestává líbit do klasické přehánění na konci sériích Slayerů. :-) *Spoiler* A upřímně, podle mě by bylo hezčí, kdyby Giga Slave už Lina opravdu nikdy nepoužila... tady ho navíc zakoulila až moc lehkovážně.(18.3.2011)