Kapitán Ron

• slovenský

Kapitán Ron

Dobrodružný / Komedie

USA, 1992, 90 min

Rodinná komedie s vcelku nečekaným drajvem, která má několik vyloženě libových momentů, ale jinak se drží osvědčené šablony dvou antagonistických postav, které k sobě postupně nacházejí cestu, a přitom se tak nějak pořeší domácí problémy jedné z nich. Je to možná sice krapet nefér, protože bych se po delší době klidně znova podíval, ale sedmdesátka by mi prostě přišla lehce nadhodnocující. 60%(9.11.2010)

Jedna spořádaná americká rodinka si koupí loď a na najmou si kapitána homelessa Kurta Russella, který si z celého filmu udělal pořádnou one-man-show. A bylo tomu jenom dobře.(1.10.2007)

Tak hlavně je to velká, ale přesto velmi dobrá ptákovina. Kurt Russel hraje kapitána Rona naprosto dokonale a jeho hlášky nemají meze. Pravda je, že celá rodinka je krapet stupidní, ale kvůli Kapitánovi to stojí sledovat. Film odehrávající se v příjemném prostředí karibských palem. Martin Short nehraje také špatně i když v tom něco schází. I přes tyto výhrady je toto stále velmi dobrá komedie a stojí se na ní podívat. --- Máte pásku přes oči? Kde jste na ni přišel? - Ehm? Žralok!!(15.8.2006)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $22,518,097(24.10.2006)

Tak tohle je fakt ulet. Scenar hodne blbej, ale o ten tu nejde, tady de hlavne o Kapitana Rona Kurta Russella a ten si tuhle roli fakt uzil. Kapitan Ron je jedna z jeho nejlepsich roli. Navic Martin Short je taky slusnej. Samozrejme to neni nejake veledilo, ale svuj ucel pobavit plni bezchybne.(10.7.2005)

• - Benjamin Salisbury v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)