poster

Ai jori aoši (TV seriál)

 • Japonsko

  藍より青し

 • Japonsko

  Ai yori aoshi

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 2002, 24x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • gibbon
  ****

  Typické anime s plachým a neuvěřitelně dobrosrdečným hlavním hrdinou, jeho submisivní vyvolenou a spoustou vyvinutých sekundantek s naprosto odlišnými osobnostmi. Narozdíl od většiny ostatních povedené. Ale prvních pár epizod ukazovalo na něco ještě krapet lepšího.(6.7.2005)

 • LordSnape
  ****

  Romantika všude kam se podíváš. Takhle nějak by se dal charakterizovat celý seriál. Ale je nesmírně milý a naplněný příjemnou atmosférou. Jako oddychová zábava naprosto vyhovující. 8/10(19.6.2007)

 • Darik
  ***

  Anime s velmi klidným, duchaplným příběhem s několika více či méně vtipnými scénami, krásnou animací a některými sympatickými postavami. Jenže to poslední je tak trochu problém, který mi celkem vadil - mnohem více jsem si oblíbil postavu Tiny (až na tu její prsní úchylku) než postavu Aoi. Nebylo zas až tak špatné, ale řekl bych, že se z toho dalo vytáhnout víc. 50%.(22.3.2012)

 • K.a.r.i.n
  ****

  Příběh o tom, jak se pět hezkých holek šíííleně zamiluje do hlavního hrdiny a postupně se stěhuje k němu domů :) Jinak je to ale docela příjemná romantická oddechovka, a pokud jste ochotní skousnout pár přihlouplých zamilovaných rozhovorů, několik dokolečka omílaných flasbacků z děství a zástup neskutečně naivních postav, jejichž největším životním snem je stát se manželkou/kuchařkou/uklízečkou hlavního hrdiny, tak se třeba budete i docela dobře bavit. Hlavní je u toho moc nepřemýšlet :)(11.8.2009)

 • JimiH
  ****

  Velmi romantické a zábavné anime, bohužel je tu až příliš dívek zamilovaných do hlavního hrdiny, což zvlášť ke konci trochu nudí.(12.9.2007)

 • sajagi
  ***

  Vesměs průměrné romantické "harémové" anime. Nadprůměrné je snad jen množství záběrů na poloodhalená ženská poprsí.(16.2.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace