Guns of Diablo

Western

USA, 1964, 91 min

• JohnSmith

Je fakt, že jsem viděl i horší westerny, ale tento je fakt hodně nudný. Zajímavostí je mladý Kurt Russell(4.3.2013)

Linc Murdock (Charles Bronson) vede karavanu osadníků na Západ. Když je zapotřebí na dlouhou dobu si odpočinout, zajede si Murdock s mladým Jaimiem McPheetersem (Kurt Russell) do nejbližší usedlosti, aby vyřídili poštu a obstarali pár nejnutnějších nezbytností. Murdock nevěří svým očím, když v salónu místního hotelu Palace uzří svoji někdejší milenku Marii (Susan Oliver), o níž si myslel, že je dávno mrtva... Možná i poněkud nadprůměrnější televizní Sagalova záležitost - tentokrát v celkem kvalitním westernovém obalu. Solidní Bronson a první výrazná role Kurta Russela, i když se zatím jedná jen o roztomilého třináctiletého klučinu, který se štítí pořádné koupele.(20.7.2005)

Málo vídaně zajímavá souhra Kurta Russella (13 let) a dědy (Douglas Fowley). Jo tak Bronson ano, ale málo toho příběhu. 3,5/5(7.12.2014)