Agenti FBI se neúspěšně snaží chytit sériového vraha, který popravuje nemocné lidi. Pachatel nezanechává žádné stopy, a tak chtějí k případu povolat psychologa s výjimečnými schopnostmi. Ten se ale ještě nevzpamatoval z rodinné tragédie a nechce se do pátrání zapojovat... (TV Prima)

blade23mc

Vypadalo to ze začátku dost zajímavě, obsazení, průběh a děj sliboval zajímavou podívanou, která ze začátku opravdu běžela. Jediné, co to během toho kazilo, byla až strašně nehodící se hudební vložka v některých okamžicích. No někde v půlce se pak vše vyslepičilo a zamotalo do až pomalu scifi žánru a začalo to hodně nudit. Takže jsem pak jen čučel rádoby do monitoru a při titulkách už bez zájmu mazal film z pc. 55% ()

fafejt001

Nějak jsem nečekal nic a vcelku mne to zaujalo . Pěkná agentka , klasický Anthony , i dobrá zápletka .A jelikož takoví lidé existují , s touto schopností , dám tomu čtyři . Jen houštˇ . ()

spawnxp

Jakoby mysteriózní scifi časovka. Slušná akce, nádech "noir", Hopkins hraje standardně dobře ovšem ubíjej to ty ostatni ochotníci a "hlubokomyslny" pauzy a "dramatický" rozhovory v dešti. Výtvarně dost ambiciózní. Vidět a zapomenout. ()

Naghavi

Hopkins by možná i ve sto letech dokázal utáhnout jakýkoliv film, ale musí mít kolem sebe alespoň trochu schopné kolegy. Farrell byl vedle něj toporný a ta agentka i s Morganem by nezazářila ani v Ulici. ()

kolly13

Hopkins se vymanil z podoby vyšinutého vraha a jako esoterický expert pomáhá při hledání bezchybného vraha. Zpracování, herci a režie mne naprosto nadchly a nebýt pro mne slabé scény v metru, neměl bych slova výtky. ()

cobislav

Pokud budu chtít tak v scénáři najdu díry, které dostatečně nevysvětlují nadpřirozené schopnosti hlavních aktérů a dostáváme se tak do začarovaného kruhu, kde pokud by hlavní záporák viděl budoucnost dostatečně daleko, nikdy by nemohl prohrát. Přesto je zde zajímavá hra s otázkou, zda padouch vůbec chce vyhrát a zda je padouch opravdu padouch. Rozhodnout se může každý sám za sebe. Brilantně obsazeno. Anthony i Colin oba excelentní. 80 % ()

LencaN

Dávám 4*, protože na mě bylo až moc přepatlaná ta mysteriézní rovina. Jako léčitelé, OK, senzibilové, v pohodě, ale tohle už bylo trochu moc a chtěla jsem koukat na suprovou kriminálku a ne na scifi pitominku. Proto mě to zklamalo. Kdyby tedy ubrali Anthony Hopkinsovi trochu jeho schopností, nečertila bych se. Někdo vraždí smrtelně nemocné lidi bez sebemenších spojitostí a nenechává po sobě žádné stopy. Naopak si jakoby s policisty hraje a vede je tam, kam on potřebuje. Víc by se dalo přitlačit na napětí, zadloubat diváky víc pod žebry. Sice konec mě zarazil, ale bylo to zase maličko odfláknuté. Takové plytké. Mohlo to být mnohem dynamičtější. A navíc Colin Farrell se na svou roli vůbec nehodil - moc vystylovaný, příliš prvoplánově výrazný herec, chtělo to někoho méně okatého, ale zato herecky dostatečně schopného vyjádřit pohledem své pocity. ()

v.indruchova

Překvapivě zajímavý snímek. O životě a smrti. Na právo an život a na smrt. Myslím, že leckdo nepochopí ten určitý přesah, to nevadí, jen by si tento film zasloužil větší pozornost. Už v titulku popisku tohoto filmu z TV Prima vidím mnohé sčím nesouhlasím, možná by to chtělo poutavější popisek který opravdu naznačí o co tu sakra jde! Poopravila bych třeba toto... zdá se že popravuje lidi, a proč? závěr se povedl, film je plní zvratů a myšlenkových "přesmyček" :) Tajemný krimi příběh s přesahem, dejte tomu šanci, má to pořád přes 60 procent. :) BTW Hopkins je skvělej! ()

Kecana

Popis filmu mě zaujal na první dobrou. Fajn obsazení a námět sliboval dobrou podívanou. Bohužel, zpracování filmu mě nezaujalo, nedokázal mě vtáhnout. Za pochvalu stojí Hopkins a vizuální zpracování. Celkově ale bohužel zklamání. 4/10 ()

PTuranyi

Nemastný neslaný policajný thriler. Obsadenie je síce hviezdne a produkcia na slušnej úrovni, ale scenár akosi nevie nastoliť napätie a správnu atmosféru. Motív jasnovidectva a vizuálne stvárnenie okopírované z filmu Next na dobrý mysteriózny thriler nestačia. Darmo sa predvádza s efektnými zábermi zmrazeného či paralelného času. Anthony Hopkins síce prenasleduje vraha, ale akoby tomu chýbal nejaký zmysel. ()

Horus8

Dá se na to koukat. Lepší 3. To je přesně typ filmu kde nám chybí rozsah 10ti stupňového hodnocení. Dávám 7. ()

BaseDallas

Nie že by film nebol urobený zaujímavo, Anthony Hopkins, Abbie Cornish dobre, ale stále mám nejáký problém akceptovať Colina Farrela v úlohách, ktoré mu podľa mňa vôbec nesedia. 3,5 ()

Motherlovebone

Připadá mi, že by z toho jinej scénárista a jinej režisér společně mohli udělat opravdu parádní dílo. I ten Farrell hraje jenom tak na půl plynu. Viz. Humr ()

mansonn

Celkom dobry napad ako aj prevedenie. Medium ktore pomaha policii objasnovat pripady a obstojny protivnik.....zaujimavy film ()

chytri

Pro mě velice povedený Thriller. Mysteriózna je v něm sice dosti, ale je použito natolik dobře, že to ani nevadí. Je zde velmi silně řešena morální otázka, u které je hlavní padouch dobrem i zlem v jedné osobě. Za mě skvělé výkony Farella a Hopkinse. Poslední minuta filmu mě dostala. Ani nemám k čemu bych to přirovnal. Je to skvělý filmařský i herecký kousek ()

Jarda68

Začátek byl hodně zajímavý,měl jsem pocit,že uvidím film inspirovaný seriálem Hannibal....Anthony Hopkins je zde výborný,ale ostatní postavy jsou nevýrazné(málo Colina Farrella),scénář podivně zhruba po hodině otočí a začne vyprávět úplně jiný,nelogický příběh,který má navíc podivný konec....Opravdu divný film....60% ()

Hopkins, Farrell a „tak trochu dvojka Sedm“?

Hopkins, Farrell a „tak trochu dvojka Sedm“?

09.02.2013

Thriller Solace už Hollywoodem bloumá několik let. Své na něm odmakali i scenáristé jako James Vanderbilt nebo oscarový Peter Morgan a studio New Line se z něj nějakou dobu pokoušelo udělat… (více)